Blackwhist ile Başarıya Doğru
-----
[+] 8 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok güzel olmuş eline sağlık.Yeni dünyadan parayı nasıl çekiceksin yoksa sadece gümrüklerlemi yetiniyorsun ? Tunus´ta güzel yerdir.
Ara
(02-11-2015, 13:22)menars : Çok güzel olmuş eline sağlık.Yeni dünyadan parayı nasıl çekiceksin yoksa sadece gümrüklerlemi yetiniyorsun ? Tunus´ta güzel yerdir.

Yeni Dünya'ya ayrı bir konu açarak değineceğim. Kendi oyunumdan örnek vermem gerekir ise  Kuzey Afrika ve Avrupa'da  pek fetih yapmadım.(Gördüğünüz yerler dışında 2-3 yer daha var) Yeteri kadar güçlenince direk Yeni Dünya'ya açıldım. Zaten işimiz Hindistan'da Avrupa ile uğraşmak gereksizdi. Birbirlerini yiyip durdular :)

* : Yeni Dünya'ya Hindistan ve Afrika'yı da dahil ederek yazdım sadece Amerika olarak anlaşılmasın lütfen :)
Ara
Güzel ama çok yazı var.Sadece resimle anlat :P paintten çizimlerle yapılmış rehber istiyoruz.
Ara
(02-11-2015, 13:51)lortcush : Güzel ama çok yazı var.Sadece resimle anlat :P paintten çizimlerle yapılmış rehber istiyoruz.

Öyle yaparsam İstanbul trafiği gibi olur. Başta belirtmiştim oyun bittikten sonra yazdığım için resimler az kalabilir diye. Şimdiden sizlerden özür dilerim.
Ara
Çok iyi, farklı başarımlar için de bekliyoruz.
-----
[+] 3 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok yararlı (Y)
G0kMNN.png
Ara
Malezyayı alabilirsen Para sana gelicektir sen paraya gitmek zorunda kalmazsın :D Fakat İtalya´da bir birlik kurulmalı.
Ara
(02-11-2015, 15:29)menars : Malezyayı alabilirsen Para sana gelicektir sen paraya gitmek zorunda kalmazsın :D Fakat İtalya´da bir birlik kurulmalı.

Şöyle diyeyim, güçlü dostlarım olduğu için rahatça daldım. Bu oyunda amacım İtalyan birliğinden ziyade direk Hindistan'a rush atmaktı. Ama dediğim gibi tercihler sizindir kimse kimsenin tercihine karışamaz  :)
Ara
-----
[+] 8 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hahahahah 10 numara olmuş.
G0kMNN.png
Ara
Rehber güzel fakat polandball yerine cancerball koymuşsun, polandball'da her şey elle çizlir tool kullanılmaz :(
Ara
Al işte bi pleb daha :P
Buralar pleb dolu.

Hem bu luccaball
Ara
Krdş Uzbekistanball editörüyüm polandball meme 'sini öğretme lütfen :(
Ara
Bunu ben yaptım onun için kendi stilim esinlenme pollandball diye sırf ona uycak değilim sanatımın dokunuşlarını atıcam :D
Ara
-----
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.