Yama Notları: EU4 - 1.14.0 Yaması
W9Yvqm.jpg
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[+] 9 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Arayüz harici yama notlarını çevirdim. Arayüzdeki değişiklikler pek ilgi çekici şeyler değil.
İsteyen önemli değişiklikleri " Kilit Değişiklikler " şeklinde bir spoilerda toplarsa ilk mesaja ekleyebilirim.
- Hükümetini reformize eden göçebeler artık dinleri ne olursa olsun Çin teknolojisine sahip oluyorlar.

Bu göçebelerden kasıt Çin'e yakın olanlar mı yoksa bütün horde devletler mi?Eğer hepsi ise bir mantığı yok bana göre.Timur'sun sünnisin ama saçma sapan sebeple muslim tech olman gerekirken çin tech oluyorsun.

Bu arada çeviriler güzel olmuş eline sağlık.
Biz Lozan'la sadece bir devleti tasfiye etmedik.Aynı zamanda hayallerimizi de tasfiye ettik...
Ara
Bütün horde devletler.  Müslüman olmayanlarmış.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
İngilizcesini okurken de dikkatimi çekti bu, SAÇMALIK. Yine yaptın yapacağını johan. Bu ne mantıksızlık böyle, saçmalığın daniskası.

Bu arada ben onu 'Müslüman olmayanlar Çin grubuna geçer' diye duymuştum.
G0kMNN.png
Ara
Ahh evet Müslümanlar olmayanmış. Şamanist Yeren ile Müslüman tech e sahip olmayı engellemek için yapmışlar. Unless'i görmemişim düzelttim.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Sonunda beklediğim DLC horde lar daha eğlenceli olacak artık.
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.