Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Game of Thrones (2011)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
ahaha ilginç adamsınız vesselam :d neyse kolay gelsin.
(18-07-2017, 12:44)altnkurt : [ -> ]
(18-07-2017, 11:55)Onur34 : [ -> ]
(18-07-2017, 11:49)altnkurt : [ -> ]Robert'in İsyanı'nı yapmayacak olmaları çok üzdü. Robert'in genç ve güçlü haliyle milletin karısına kızına sarkan namussuz Rhaegar'a teq atışını görmeyi çok isterdim.
Şahsen bende üzülmüştüm.Zira bence böyle bir hikaye en azından Dizide bir domuz tarafından öldürülen Robert'a karşı büyük bir sempati toplanabilirdi.Hem izleyenlerin aklına -Ulan Robert bir kahramandan 17 yılda neye dönmüş?Aynısı Jon'un Arya'nın başına neden gelmesin?- gibi şeyler gelebilir ve azda olsa bir "devam" dizisi için temel oturtulabilirdi.

Ya dizide koskoca Stannis Baratheon'u taht yüzünden gözü dönmüş milleti yakan yobaz kel adam olarak tanıttılar ya. Robert'i domuza ölen şişko olarak tanıtmaları bunun yanında bişey değil.

Şu dizide Stannis kadar hakkı yenen bi karakter daha yok. Ayrıca senaristlerin Stannis düşmanlığı yeni bölümde de pes dedirtecek olaylara sahnelere yol açtı.
Stannis'e Podrik kadar değer verilmedi şu dizide valla.

(18-07-2017, 12:17) : [ -> ]Set fotoğrafları sızmıştı Euronun hediyesini biliyorum neyse sad

Bunu mu diyon?

Yeni bölümden çok fena kareler...

Görsel

Görsel

Görsel
Bu hikayede kolayciliga kacip dany ve jonun bi arada ww lara savasa tutusup kazanacaklari bir final gorursem üzülürüm
Ed Sheeran, ilk bölüm yayınlandıktan sonra GOT fanlarından aldığı acımasız yorumlar nedeniyle Twitter hesabını kapattı.

ed-sheeran-game-of-thrones.jpg
İyi olmuş.
Sansa iki bölüm içinde ölecek.
A t*rg cannot be trusted!

Trident yollarında Geyik Armaları ileyiz!!
(21-07-2017, 20:00)Probang : [ -> ]Sansa iki bölüm içinde ölecek.

Sen Kahin misin ?
Ha ha ha ha! İşte tipik bir burjuva esprisiyle karşı karşıyayız.
İyiden iyiye amatör eğlendiren bölümler çıkarmaya başladılar, senaryo George Martin'den uzaklaştıkça serinin sahip olduğu o değişik hava, her an her şeyin olabileceği hissiyatı kayboldu, heyecan kayboldu, dizinin türünü aksiyon - pembe dizi olarak değiştirseler sırıtmaz.

Hele ilk sahne o kadar rezildi ki ne bir arka planı var, ne olay örgüsü var, oldu bittiye getiriliyor olaylar, Victarion'un olmaması ayrı skandal, Euron 21. yüzyıldan fırlamış tavırları ve oyunculuğuyla çok yapmacık. İzleyici kitlesi doyunca kalitede böyle düşer işte...
Beklenmedik ve sok edici olaylarin oldugu bir bolum gorebilecek miyiz acaba.
İlk bölümün vasatlığının üstünden böylesi güzel bir bölüm görmek beni mutlu etti. Gerek yapılan hamleler ve konuşmalar olsun, gerek Sam ve Arya sahneleri olsun, gerek aksiyon dolu kısımlar olsun baya tatmin oldum. Biraz gereksiz cinselliğe kaçmışlar gibi geldi. Bazı sahneler de çok duygulandım. 7. sezonun ilk 2 bölümünde de Stannis'in sancağını gördük çok şükür elhamdülillah.

Bu arada 3. bölüm 63 4. bölüm 50dk olcakmış
Bölüm sayısını yediye düşürdükten sonra neden ilk bölüm filler anlayamadım. Ayrıca ikinci bölümün bazı sahnelerinde de hikaye ilerlemedi. Bu sezon boş sahneler izleyeceğimize kitapta olan karakterlerden bazılarını ekleselerdi hoş olabilirdi. Ya da sekizinci sezona malzeme bırakmayıp doğrudan yedi sezonda (ve tadında) bitirselerdi çok daha hoş olabilirdi.

Alıntı:Targaryen ejderhalarının en büyüğü olan Balerion'un dişleri birer uzun kılıç, ağzı ise birmamutu büsbütün yutabilecek kadar büyüktü.

Aynen başkan buna kesin mamut bütünce sığar. Koskoca Balerion'u böyle sunacaklarsa Dany'nin ejderhalarından çok bi beklenti içine girmemek lazım

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38