Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Game of Thrones (2011)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Kitap konusunda konuşursanız onun hakkında bir şeyler söyleyebilirim.
Reek-on Stark
Şimdi Kuzeyliler düşünsün.
Kurt Shady degildi, direwolftan kucuktu. Umberlar da sadakatleriyle bilinirler ve smalljon zaten diz cokmedi yemin etmedi. Heves kacirmak gibi olmasin ama The North Remembers bosa degil. Neyse daha konusmayayim.
s6 x b3
Adamın mottosu yani bu; "You now nothing Jon Snow..." tabi ki hiç bir şey diyecek :D
Orada nothing dediğinde Melisandre'nin inancı sarsılmış mıdır acaba, gerçi kadının inancı 10dk önce adam diriltti.
(10-05-2016, 20:01)Duman : [ -> ]Orada nothing dediğinde Melisandre'nin inancı sarsılmış mıdır acaba, gerçi kadının inancı 10dk önce adam diriltti.

Hayır yüz ifadesinden açık inancını tekrar kazandığı. Beric de Mel de en inançsız oldukları anda gerçekleştirdiler bu mucizeler.Rhllor false god. Çok yaşa The Great Other.
(10-05-2016, 21:07)ferevon : [ -> ]
(10-05-2016, 20:01)Duman : [ -> ]Orada nothing dediğinde Melisandre'nin inancı sarsılmış mıdır acaba, gerçi kadının inancı 10dk önce adam diriltti.

Hayır yüz ifadesinden açık inancını tekrar kazandığı. Beric de Mel de en inançsız oldukları anda gerçekleştirdiler bu mucizeler.Rhllor false god. Çok yaşa The Great Other.

O ifade daha çok şaşkınlık ifadesi inancı kazanmaktan ziyade yaptığı olay konusunda şaşkınlık bir dehşete bir hayranılığa kapılıyor çok farklı duygular söz konusu tabi ki gelecek bölümlerde inancının gelip gelmediğini yada hala sorgular nitetlikte mi hep beraber göreceğiz 
Bu Brienne of Tarth'ı çok itici buluyorum. Gelmiş Stannis'i öldürdüm falan diye hava atıyor. Tahtın gerçek sahibi olan Stannis'e isyan eden küçük homoseksüel kardeş öldü diye yapmış bir de. Bu karakter de amacına hizmet etti yakında ölür. Dany nasıl iki dakikada Khalları temizledi be yazık oldu adamlara. Kafirler hemen secdeye yattılar. Trailerdeki Drogon Dothrakilerin üstünden uçuyordu acaba hangi bölüm olacak o olay.

Adamlar Dany'i fireproof yapmış harbiden lol
Starklar yükselişte Ramsay karşısında vadi+ramsay'e karşı olan kuzey sancakları+yabaniler+greyjoy yine de kolay bir savaş olmayacak Kızılın inancı da tekrar yerine geldiği tescillendi Brienin de lafı yerine oturması iyidi ne soğan şovalyesi ne de kızıl kadın hiç bir şey yapamadı mum gibi kaldılar  

Targaryen deki düşüş kendini yükselişe bıraktı  iyi bir comeback diyebiliriz
Kralın şehrinde olaylar hala karışık kan gövdeyi haftaya götürcek gözüküyor
Son olarak ise tabi biz mevzuyu direk geldiklerinde anladık ta koymadan edemeyeceğim
Bu günde şükür günlük postumuzu atttık
6 sezon 4 bolum ozeti meme ve hatun nasil tavlanir
(17-05-2016, 02:47)kebab oyuncu : [ -> ]6 sezon 4 bolum ozeti meme ve hatun nasil tavlanir

Abi nasıl çıkardın o tavlama mevzusunu kim kimi tavlamış malum kişi tavlanmış gibi mi gözüküyor 

bu arada detaylı bilgi vereceksen spoiler kullanmayı unutmayalım biliyorsunuz görünce istemsiz küfür ediyorum kötü bir alışkanlık
kimse beni anlamiyor ulke degistirdim olmadi bu sefer baska bir kitaya tasinacam. baskan tavladi demedim ki ikinci olarak got'de meme gormedigim neredeyse bolum yok. dizinin isminde bir kere hayir yok ki

not : got'de memesiz bir bolum var mi acaba ?
(17-05-2016, 03:15)kebab oyuncu : [ -> ]kimse beni anlamiyor ulke degistirdim olmadi bu sefer baska bir kitaya tasinacam. baskan tavladi demedim ki ikinci olarak got'de meme gormedigim neredeyse bolum yok. dizinin isminde bir kere hayir yok ki

not : got'de memesiz bir bolum var  mi acaba ?

ee meme varsa nolmuş
Mason Locasına çevirmişsiniz konuyu herkes karanlıklar gölgeler arkasından fısıldıyor , piramitmisiniz siz ? 

Spoiler nasıl ekleniyor bilmemekle birlikte , daha doğrusu butonu bulamamakla birlikte spoiler isteyeceğim , Cön Sinuw ve Bolton Piji kapışırken bu trailerda yabanileri kuşatmaya aldıkları sahnede dev filan mı gelecek kurtarmaya , yoksa Serçe Parmak bir ayar mı çekecek ?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38