Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - Custom Multiplayer: Kasım 2016
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(23-11-2016, 00:31)mertksk : [ -> ]
R167Oa.png

KAFSINKAF

Çin'de bilim temelli kurulmuş olan cumhuriyetimiz düşmana düşmanlık dosta dostluk edecektir.

Dikkat ette düşmesin, düşecek gibi duruyor xD
(29-11-2016, 20:47)Probang : [ -> ]
(23-11-2016, 00:31)mertksk : [ -> ]
R167Oa.png

KAFSINKAF

Çin'de bilim temelli kurulmuş olan cumhuriyetimiz düşmana düşmanlık dosta dostluk edecektir.

Dikkat ette düşmesin, düşecek gibi duruyor xD

Satılmasın da düşse de olur.  :nerd:
server kuruyorum gözükmüyor
Connect to id mantığı nedir? Onunla görmesede bağlanamaz mıyız?
Re-re-re-host.
Açıkçası bu oyunun multiplayerinin bu kadar sorunlu olacağını düşünmüyordum. Hayal kırıklığına uğradım.
Oynarken düşmek, bağlanırken düşmek, server bulamaması gibi bir çok hata mevcut.
Ortada büyük data transferleri de olduğunu düşünmüyorum ama ülke olarak internet kalitesi bakımından sınıfta kaldığımız bir gerçek.
(29-11-2016, 22:22)Reaktans : [ -> ]Açıkçası bu oyunun multiplayerinin bu kadar sorunlu olacağını düşünmüyordum. Hayal kırıklığına uğradım.
Oynarken düşmek, bağlanırken düşmek, server bulamaması gibi bir çok hata mevcut.
Ortada büyük data transferleri de olduğunu düşünmüyorum ama ülke olarak internet kalitesi bakımından sınıfta kaldığımız bir gerçek.

krdş türkiye bura ne beklion

Onun dışında fena gitmiyor oyun, düne göre çok daha iyiydi.

r6gP9P.jpg

Bir zamanlar developmenti çüküyle eşit olan Afrikali bir devlet vardi dersiniz.
51 yılda 76 dev anca artmış benim ülkede :D
Avrupa haritası paylaşabilir mi birisi. Tecavüze uğradı benim ülke galiba, great power'da olmadığına göre.
Ben paylaşacağım, resim almıştım.
Teşekkürler. Can sıkıcı bir durum olmuş. Muhtemelen bir daha katılmayacağım.
Boşa emek vermek istemiyorum. Size iyi oyunlar dilerim.
Ben de Hamburg ile (tek toprak 60+ dev) oynuyorum şu sıra.
Başlattığımız hiçbir etkinliği iyice oynanmadan bitirme taraftarı değiliz.
İnsanlar güzel oyunlar ortaya çıkarıyorlar, oyunlara katılım gösteriyorlar ve inşa ettikleri imparatorlukların en güçlü zamanlarını görmeleri, tadını çıkarmaları en büyük hakları.

Ancak oyunculardan genel çaplı bir yeni 1444 normal multiplayer talebi gelirse bu konuda bir çalışma yapılabilir.
(30-11-2016, 00:55)Reaktans : [ -> ]Teşekkürler. Can sıkıcı bir durum olmuş. Muhtemelen bir daha katılmayacağım.
Boşa emek vermek istemiyorum. Size iyi oyunlar dilerim.

Bu mp sıkıntılıydı. Sadece bunu görüp diğer etkinliklerden uzaklaşmak yanlış. Bende ayrıldım mpden ve sanırım başka biri geçmiş benim ülkeye rezil bir konumda.

Ben çok mp oynadım belki ilktir bu kadar sıkıntı yaşadığımız. Tahminimce ya custom sıkıntılıydı ya da hostta problem vardı. Custom çünkü daha önce yapılmışlara katılamamıştım bilmiyorum onlarda sıkıntılımıydı. Birde bu oyunda bir düzensizlik vardı. Her gün yeni ülke kurma çabaları falan. Umarım bir sonra ki mpden bunlara izin vermeyiz. Seni de tekrar aramızda görelim bir sonraki oyunlarda.
suebi hala yaşıyor he. len duman bari onu alsaydın güzel idealar yerleştirmiştim..
Hocam ben ayrılıyorum hem zaman yetersizliğinden hem de mp nin yaşadığı sıkıntılaradan bence yeni bir mp kötü olmaz
Bence devam, yani benim wi-fi sakat, telefonuma bağlanıp gireceğim düşünün yani.

Saat 21:00 oldu hajum
Poyraz kayıplarda.
Geldim kurucakmıyız
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15