Anket Başlığı: Multiplayer saatleri kaç olsun ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
21:00-24:00

3 23.08%
21:30-24:00

3 23.08%
21:00-23:30

7 53.85%
Katılımcı sayısı: 13 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Kasım 2016
(23-11-2016, 00:31)mertksk :
R167Oa.png

KAFSINKAF

Çin'de bilim temelli kurulmuş olan cumhuriyetimiz düşmana düşmanlık dosta dostluk edecektir.

Dikkat ette düşmesin, düşecek gibi duruyor xD
Ara
http://dosya.co/l8mukqmzkdb8/mp_Poyrazog...4.eu4.html
Ara
(29-11-2016, 20:47)Probang :
(23-11-2016, 00:31)mertksk :
R167Oa.png

KAFSINKAF

Çin'de bilim temelli kurulmuş olan cumhuriyetimiz düşmana düşmanlık dosta dostluk edecektir.

Dikkat ette düşmesin, düşecek gibi duruyor xD

Satılmasın da düşse de olur.  :nerd:
Ara
server kuruyorum gözükmüyor
Ara
Connect to id mantığı nedir? Onunla görmesede bağlanamaz mıyız?
Ara
Re-re-re-host.
Açıkçası bu oyunun multiplayerinin bu kadar sorunlu olacağını düşünmüyordum. Hayal kırıklığına uğradım.
Oynarken düşmek, bağlanırken düşmek, server bulamaması gibi bir çok hata mevcut.
Ortada büyük data transferleri de olduğunu düşünmüyorum ama ülke olarak internet kalitesi bakımından sınıfta kaldığımız bir gerçek.
Ara
(29-11-2016, 22:22)Reaktans : Açıkçası bu oyunun multiplayerinin bu kadar sorunlu olacağını düşünmüyordum. Hayal kırıklığına uğradım.
Oynarken düşmek, bağlanırken düşmek, server bulamaması gibi bir çok hata mevcut.
Ortada büyük data transferleri de olduğunu düşünmüyorum ama ülke olarak internet kalitesi bakımından sınıfta kaldığımız bir gerçek.

krdş türkiye bura ne beklion

Onun dışında fena gitmiyor oyun, düne göre çok daha iyiydi.

r6gP9P.jpg

Bir zamanlar developmenti çüküyle eşit olan Afrikali bir devlet vardi dersiniz.
Ara
51 yılda 76 dev anca artmış benim ülkede :D
Ara
Avrupa haritası paylaşabilir mi birisi. Tecavüze uğradı benim ülke galiba, great power'da olmadığına göre.
Ara
Ben paylaşacağım, resim almıştım.
Görsel
Teşekkürler. Can sıkıcı bir durum olmuş. Muhtemelen bir daha katılmayacağım.
Boşa emek vermek istemiyorum. Size iyi oyunlar dilerim.
Ara
Ben de Hamburg ile (tek toprak 60+ dev) oynuyorum şu sıra.
Başlattığımız hiçbir etkinliği iyice oynanmadan bitirme taraftarı değiliz.
İnsanlar güzel oyunlar ortaya çıkarıyorlar, oyunlara katılım gösteriyorlar ve inşa ettikleri imparatorlukların en güçlü zamanlarını görmeleri, tadını çıkarmaları en büyük hakları.

Ancak oyunculardan genel çaplı bir yeni 1444 normal multiplayer talebi gelirse bu konuda bir çalışma yapılabilir.
(30-11-2016, 00:55)Reaktans : Teşekkürler. Can sıkıcı bir durum olmuş. Muhtemelen bir daha katılmayacağım.
Boşa emek vermek istemiyorum. Size iyi oyunlar dilerim.

Bu mp sıkıntılıydı. Sadece bunu görüp diğer etkinliklerden uzaklaşmak yanlış. Bende ayrıldım mpden ve sanırım başka biri geçmiş benim ülkeye rezil bir konumda.

Ben çok mp oynadım belki ilktir bu kadar sıkıntı yaşadığımız. Tahminimce ya custom sıkıntılıydı ya da hostta problem vardı. Custom çünkü daha önce yapılmışlara katılamamıştım bilmiyorum onlarda sıkıntılımıydı. Birde bu oyunda bir düzensizlik vardı. Her gün yeni ülke kurma çabaları falan. Umarım bir sonra ki mpden bunlara izin vermeyiz. Seni de tekrar aramızda görelim bir sonraki oyunlarda.
Ara
suebi hala yaşıyor he. len duman bari onu alsaydın güzel idealar yerleştirmiştim..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Hocam ben ayrılıyorum hem zaman yetersizliğinden hem de mp nin yaşadığı sıkıntılaradan bence yeni bir mp kötü olmaz
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
Bence devam, yani benim wi-fi sakat, telefonuma bağlanıp gireceğim düşünün yani.

@Poyraz

Saat 21:00 oldu hajum
Ara
Poyraz kayıplarda.
Geldim kurucakmıyız
Ara

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.