Anket Başlığı: Multiplayer saatleri kaç olsun ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
21:00-24:00

3 23.08%
21:30-24:00

3 23.08%
21:00-23:30

7 53.85%
Katılımcı sayısı: 13 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Kasım 2016
Kuralım
Ara
Ya kuralım devam edelim ya da yeni mp için konu açalım bugün.
Pek randıman alınamıyor gibi yeni mp bence mantıklı olacaktır.
p8RNv0.png
Açıkçası ben normal MP'lerden bıktım ama siz bilirsiniz.
Ara
Devam
Ara
YENİ MP bence mantıklı olucak fakat, custom nationların açık oldugu mpler çok daha keyifli oluyor ve custom nationda yıkılan 100 ile yeni devlet oluştursun 2.de oluşturmasın yoksa çok fazla karışıklık oluyor :)
Ara
Yeni.
Ara
(01-12-2016, 21:31)Evolvedin : Devam Edelim Custom Eğlenceli Sıkıntısı Olsada 
Ara
kurdum bakalım kac kisi gelicek
Ara
Aeschyli'nin de VINN'ını test edelim bir sonraki etkinlikteki GMliği için.
Custom nation ile oynamak zevkli ama sorunlara sebep oluyorsa normal ülkelerle oynama taraftarı olurum.
Hiç bir multi günün kaçırmamama rağmen 2 gün server hatası yediğim için oynayamadım.
Son multi de kazandığım toprakları ai kaybetmiş mesela. Bu gibi olaylar can sıkıcı oluyor.
Ara
Yeni..
Nothing is true.Everything is permitted.
Ara
Tarihsel yeni bir oyun açalım bence.
Ara
Mevcut oyuncularla kurduk, şimdilik devam ediyoruz ancak haftaya Pazartesi gününe 1444 tarihsel oyun planımız var.

Konuyu yine GM arkadaş açacak ve kuralların uygulanışında biraz daha sert olacağız bu yeni etkinlikte.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
rehost
Ara
Save'de veya EU4/Steam serverlarında bir sıkıntı var sanırım.
Sıkıntı steam serverlarinda bu ara, çoğu zaman serverlari göremiyorum bile.
Ara
Arkadaşlar yeni multiplayer açılacak. Yeni multiplayer oyununda kurallara ilişkin değiştirmeyi düşündüğümüz şeyler var bunları sizede soralım dedik. Öncelikli sorunumuz insanların kuralları yeterince dikkate almaması hatta okumaması. Buna ilişkin benim önerim hızlı yaptırım uygulamak. Hızlı yaptırım olarak yakındaki ai şehirlere sell province seçeneği kullandırtarak şehir sattırtmak. Sayıları değişebilir ama örneğin müttefiklik sınırı aşıldığında 1 şehir sattırılırken daha ağır suçlarda 3 hatta 5 şehir sattırmaya kadar gidebilir. Bunun yerine gold cezası verilsin diyen arkadaşlar oldu ama hem denetlemesi zor olur hemde yeterli bir ceza olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda düşünceniz nedir ve önerileriniz varmıdır. ?
Ara
Bence rivalina Humiliate, war reps, 5 loan degerinde gold verilebilir, bölge satmak tehlikeli bence.
Ara
Bencede artık agır kararlar uygulanmalı cidden kurallar uygulanmadıgı için büyük sorunlar çıkabiliyor ortaya
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.