Anket Başlığı: Multiplayer saatleri kaç olsun ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
21:00-24:00

3 23.08%
21:30-24:00

3 23.08%
21:00-23:30

7 53.85%
Katılımcı sayısı: 13 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Kasım 2016
Kolonicilik Güney Afrika'da mı çıktı?
(29-11-2016, 00:31)Duman : Kolonicilik Güney Afrika'da mı çıktı?

Bende çıktı Eriador/Algarve'de. Güney Afrikada'ki arkadaş yemeyip içmeyip dev bastığı için ilk o embraceledi.
Sic Parvis Magna
Ara
@Duman söyledi mi bilmiyorum ama oyun günleri uymadığı için mpden ayrılmak zorundayım.

(29-11-2016, 00:20)Poyraz : pashazade senden başka böyle konuşan yok kendini ileri atarak prim yapmaya çalışma dediğim gibi göstermelik bir müttefikliği ileri sürmenin bir anlamı yok sana daha birşey demicem onca kişi var oyunda zaten öyle senin dediğin gibi bir durum olsaydi onlarda karşı çıkardı. başka işlerle uğraş

Şimdi burada bir tek @PashaZade kural ihlalinden bahsetti diye kural ihlali yapmamış mı oldun? Göstermelik müttefik demek ai'nin saldırmaması demekki büyük bir olay bu zaten. Ülken yıkılabilir yıkılacakta.
Ara
Zaten dün 3 müttefiğim oldu boz dediler bozdum da o 3 kişi de ben müttefikliği bozduğum zaman oyunda dahi değildi dün adam yarım saatmi ne oynadı zaten aslında kural yarım saatliğine bozulmuş oldu ama farkında değildim böyle abartacak bir durum yok
Ara
Multinin gerçek ülkelerle yeniden kurulmasını oylamaya sunabiliriz mesela.Ayrıca ülke seçimini de oyunun içinde yapabiliriz ilk giren alır.
Ara
Gm de onaylıyacağı gibi ilk konuda yazılmak üzere

Bir oyuncunun max 2 great power müttefiği olabilir (support independence müttefiklik sayılır)
Her oyuncu ülkesi ve 100 developmentten fazla her AI ülkesi great power sayılır.
p8RNv0.png
@Fire'ın GM'liğinden memnun musunuz arkadaşlar?
(29-11-2016, 16:51)Duman : @Fire'ın GM'liğinden memnun musunuz arkadaşlar?

Değiliz 

@Aeschyli  gmdir
p8RNv0.png
Bu akşam bende oyuna katılmak istiyorum. Halihazırda ki ülkelerden birini seçip başlayabilirim.
Feed Your Head !!
Ara
(29-11-2016, 17:11)Oberhauser : Bu akşam bende oyuna katılmak istiyorum. Halihazırda ki ülkelerden birini seçip başlayabilirim.

Falon Zaqu'yu seç de intikamımı al  :nerd:
Ara
intikammış sanki biz çıkardık mp den kendi kendine çıktı gitti ondan sonra intikam peşinde koşuyor iyimiş
Ara
gerçek ülkelere göre kurulacaksa gelirim öbür türlü baydı beni artık
Nothing is true.Everything is permitted.
Ara
Yeni mp için ayrı konu açılması oyuncu toplanması vs. hemen yapılacak şeyler değil. Bu mp'yi devam ettirmeye çalışın önce derim.
ERİADOR
Yeni dünyanın yükselen yıldızı.
AnYz8q.jpg
Multiplayer oyunun tarafımca takip edilen ve tarafımı ilgilendiren tarihi akışı.
Sic Parvis Magna
Ara
(29-11-2016, 20:18)Levi : gerçek ülkelere göre kurulacaksa gelirim öbür türlü baydı beni artık

Heves falan kalmadı bende de.
Ara
@Aeschyli
Arkadaş, cidden 1444'ten bikmadiniz mi ? Devam ettirelim bunu işte.
Ara
hocam adamın yüzzünden topraklarım ikiye bölündü turanlar bana saldırmaya hazırlanıyor haritadan silinicegim hayırlısıyla teşekkürler.
Ara
kuruldu
Ara
Geliyorum.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.