Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4'e Büyük Zam: 88 TL
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Alıntı:eğer bu da mümkün değilse bu periyod esnasında kazandığımız fazladan geliri hesaplayıp ikiye katlayıp Birleşmiş Milletler Mülteciler Vakfına bağışlayacağız.

Ulan yetmedi mi şu Suriyelilerden çektiğimiz?
:joy:
(23-06-2017, 11:34)Duman : [ -> ]Açıklamayı Türkçe'ye çevirdim.

Hocam ekran alıntısı olarak alıp Facebook Geekyaparoyun grubunda paylaştım sizin isminizi de kullandım.
yaz indiriminden sonra oyun gene 60 tl olacakmış öyle duyum aldim
Fiyatlar eski haline döndü.
Çok ciddi tepki aldılar buna rağmen yazık oldu çoğu oyuncunun gönlünde yer eden firma artık dolandırıcı olarak akıllarda yer ediyor .
Steel Division 59,00 TL olmuş. Almayı düşündüğüm bir oyun aslında ama fena soğuttular. Son dönem oyunlarının hespi var Skylines dahil ama bana en çok hitap eden HOİ4 (Beğenmedim) ve Steel Division yok :)
Steel Division alırsan haber et oynayalım şu sıralar tek başıma girmekten sıkıldım oynayacak adam arıyorum . HOI IV'ü beğenmezsin tabi eski toprak HOI III'çüsün benim gibi :))
DLC lerin yaz indirimleri ile pek farkı yok maalesef. Çok fena sinirim bozuldu. :(
pdx şuan paralarımızı yerken biz de kyoto buguyla wc yapalım 1536 da . ben kaçtım.
Steel Division'un oyuncu sayısı oyun çıktıktan sonra düşüşe geçmişti (iade), şimdilerde ne durumda bilmiyorum.
Benim merak ettiğim para iadesi yapabilecekler mi, yapmayacaklarsa oyunlara olan etkisi nasıl olacak bu sürecin.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7