Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anno 1404 - Kısa Sorular ve Cevaplar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
düzeldi arkadaşlar teşekkürler yardım için
The grand visier advisor prestij limitine nasıl erişebilirim. Prestij satın alınabilir mi.
Richard'daki scrolların üst seviyelerini götürmen gerekiyor.

Diplomasi ekranından parayı honora honoru paraya dönüştürebiliyor olman lazım, üst üste yapamıyorsun kabul edilmeme riski var. Bu honorla scroll alıp Vezirle prestij kasabilirsin.
Köylü şehirli patrisyan ve noblrman hepsinin scrollarını daha önce aldım götürdüm tek tek. Tekrar mı götüreyim
Seviye atlamak için tekrar götürebilirsin.
Evet, prestij vermeye devam ediyorlar çünkü.
oyunda kazanılan germler ne işe yarıyor?
(18-03-2019, 22:38)raskol : [ -> ]oyunda kazanılan germler ne işe yarıyor?

Avatar, renk gibi özelleştirmeler açabiliyorsun.
Dawn of Discovery™ ile Dawn of Discovery™: Venice arasındaki fark ne? İkisini de almalı mıyım yoksa Dawn of Discovery™ alsam yeter mi?
Birisi Venedik eklentili. Oyuna 15 yeni senaryo, casusluk, NPC olarak Venedik, Venedik gemileri, ada satın alabilmek, volkan adası vb. unsurları ekliyor.
arkadaşlar oyuna ekran kartımı atamama rağmen mediumda oynatıyor.full ayar açtığımda fps 20 ye düşüyor.32 bit olmasıyla mı alakalı bir durum bu,full ayarda oynayanınız var mı?
(21-07-2019, 21:06)raskol : [ -> ]arkadaşlar oyuna  ekran kartımı atamama rağmen mediumda oynatıyor.full ayar açtığımda fps 20 ye düşüyor.32 bit olmasıyla mı alakalı bir durum bu,full ayarda oynayanınız var mı?

Bu ayarlarda sorunsuz oynayabiliyorum. Ekran kartım 1050ti. Anti Aliasing, Post Effects ve Shadow Detail en çok performans götüren ayarlar burada. Eğer ekran kartın iyiyse dediğin gibi olabilir. Yeni nesil ekran kartları eski oyunlarda sıkıntı çıkartabiliyor.

unknown.png
oyunu indiriyorum masaüstü kısayolu olarak böyle 2 farklı kısayol oluşturdu birinde venic yazıyor ek olarak farkları ne
unknown.png
Biri DLC diğeri normal versiyonu.
ilk kez başlayacağım hangisi ile başlamamı önerirsin
DLC'li olan vanilla oyunu da kapsıyor. Venice yazandan girersen oyunda DLC içerikleri de olur. Düz oyundan girersen DLC içeriklerine erişemezsin. Venice yazandan oynayabilirsin.
İkisini de oynamadım, fikrim yok.
arkadaşlar depo tam dolu ama balık konusunda "inadequate fulfield" hatası alıyorum neden olabilir?
Görsel atabilir misin?
Sayfalar: 1 2 3 4