Anno 1404 - Kısa Sorular ve Cevaplar
düzeldi arkadaşlar teşekkürler yardım için
Ara
The grand visier advisor prestij limitine nasıl erişebilirim. Prestij satın alınabilir mi.
Ara
Richard'daki scrolların üst seviyelerini götürmen gerekiyor.

Diplomasi ekranından parayı honora honoru paraya dönüştürebiliyor olman lazım, üst üste yapamıyorsun kabul edilmeme riski var. Bu honorla scroll alıp Vezirle prestij kasabilirsin.
Köylü şehirli patrisyan ve noblrman hepsinin scrollarını daha önce aldım götürdüm tek tek. Tekrar mı götüreyim
Ara
Seviye atlamak için tekrar götürebilirsin.
Ara
Evet, prestij vermeye devam ediyorlar çünkü.
oyunda kazanılan germler ne işe yarıyor?
Ara
(18-03-2019, 22:38)raskol : oyunda kazanılan germler ne işe yarıyor?

Avatar, renk gibi özelleştirmeler açabiliyorsun.
hby6qc.gif
Ara
Dawn of Discovery™ ile Dawn of Discovery™: Venice arasındaki fark ne? İkisini de almalı mıyım yoksa Dawn of Discovery™ alsam yeter mi?
Ara
Birisi Venedik eklentili. Oyuna 15 yeni senaryo, casusluk, NPC olarak Venedik, Venedik gemileri, ada satın alabilmek, volkan adası vb. unsurları ekliyor.
arkadaşlar oyuna ekran kartımı atamama rağmen mediumda oynatıyor.full ayar açtığımda fps 20 ye düşüyor.32 bit olmasıyla mı alakalı bir durum bu,full ayarda oynayanınız var mı?
Ara
(21-07-2019, 21:06)raskol : arkadaşlar oyuna  ekran kartımı atamama rağmen mediumda oynatıyor.full ayar açtığımda fps 20 ye düşüyor.32 bit olmasıyla mı alakalı bir durum bu,full ayarda oynayanınız var mı?

Bu ayarlarda sorunsuz oynayabiliyorum. Ekran kartım 1050ti. Anti Aliasing, Post Effects ve Shadow Detail en çok performans götüren ayarlar burada. Eğer ekran kartın iyiyse dediğin gibi olabilir. Yeni nesil ekran kartları eski oyunlarda sıkıntı çıkartabiliyor.

unknown.png
hby6qc.gif
Ara
oyunu indiriyorum masaüstü kısayolu olarak böyle 2 farklı kısayol oluşturdu birinde venic yazıyor ek olarak farkları ne
unknown.png
t8nubAh.gif
Ara
Biri DLC diğeri normal versiyonu.
WhaW8Am.gif
Ara
ilk kez başlayacağım hangisi ile başlamamı önerirsin
t8nubAh.gif
Ara
DLC'li olan vanilla oyunu da kapsıyor. Venice yazandan girersen oyunda DLC içerikleri de olur. Düz oyundan girersen DLC içeriklerine erişemezsin. Venice yazandan oynayabilirsin.
76561198034761601.png
Ara
İkisini de oynamadım, fikrim yok.
WhaW8Am.gif
Ara
arkadaşlar depo tam dolu ama balık konusunda "inadequate fulfield" hatası alıyorum neden olabilir?
Ara
Görsel atabilir misin?

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.