100 Yıl Savaşları
İngiltere ile yaklaşık 20 deneme yapmama rağmen bir türlü kazanamadığım savaştır. Bu denemelerin ardından şans eseri bir şey fark ettim,Oyun açığı mıdır veya hile sayılır mı bilmiyorum. 1447 yılında başlayınca oyuna savaşta sadece İngiltere-Fransa ve Provence oluyor.Bu meydan kaynaklanıyor mesela Fransa vassalları savaşta değil ve ben bir müttefik aldığımda(savaş esnasında nasıl alabiliyorum bilmiyorum) savaşa çağırma seçeneği bulunmuyor
Not: bu halde başlamama rağmen yine zorlu oldu ama başardım.Ironman modunda başlattım Bütün bunlar benim Başarım almamı engeller mi

Son Olarak:Savaşı bitirdim ama Güller Savaşı İsyanı başlamamıştı. Heir yok ve ben event geldiğinde bir hanedan seçtikten sonra Fransa PU düşer mi? (Eğer bu durumda PU'luk düşmüyorsa hangi durumda bozulur)
Ara
Özel tarihlerde başlamanı istemeyen başarımlar hariç tüm başarımlar oyuna 11.11.1444'de başlamanı istemektedir yani evet başarım almanı engeller.
[+] 1 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Maine'yi düşmana ver,
Avusturya,Kastilya,Burgonya gibi ülkeleri ittifağına al.
Kazanırsın.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.