19. Dönem Aedile Alımları
#1

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XIX
Bu konu 2019 Bahar dönemi Ekip Üyesi (Aedile) Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuyun.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli yönetimsel odak noktalarında daha genel anlamda yönetime katılım gösterebilir, yönetimsel hususlardaki fikir alışverişlerinde aktif bir rol oynayabilir, Strategyturk'ün diğer alanlarında rol üstlenebilirler.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
2019 Bahar Alımları
Bu alımlardan beklentimiz Firaxis, Microsoft ve Blizzard ekiplerini güçlendirirken diğer ekiplerimizde taze kanlar edinmek. Strategyturk Forumlarında eski oyun/yeni oyun demeden, strateji türünün değerli oyunları için içerikler üretmek, etkinlikler düzenlemek ve bu oyunların oyuncuları için güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürmek için kişisel gayretlerden ziyade çalışan bir yönetim organizasyonuna, farklı bireylerin farklı artılar kattığı kolektif bir yapıya ihtiyacımız var. Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Başvuru Şekli
Yönetici ekiplerine katılarak bize yardımcı olmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bu konunun altından hangi ekibe başvurduğunuzu belirtmek. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. unsurlar göz önünde bulundurulur.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook[Twitter[Instagram]
[Youtube[Twitch] [Steam]

#2
Güncel.
#3
Satranç bölümü için başvuruda bulunmak istiyorum eğer böyle bir imkanım varsa.
Ara
#4
Selam, ekipler üzerinden alım yapıyoruz. Forumdaki mevcut ekipleri buradan görüntüleyebilirsin.
#5
Başvurumu geri çekiyorum
Ara
#6
Alımlarda son 1 hafta.
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.