20. Dönem Aedile Alımları
#1

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XX
Bu konu 2019 Yaz dönemi Ekip Üyesi (Aedile) Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuduğunuza emin olun.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli yönetimsel odak noktalarında daha genel anlamda yönetime katılım gösterebilir, yönetimsel hususlardaki fikir alışverişlerinde aktif bir rol oynayabilir, Strategyturk'ün diğer alanlarında çeşitli roller üstlenebilirler.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
2019 Yaz Alımları
Bu alımlardan beklentimiz tüm ekiplerimizde taze kanlar edinmek. Geçtiğimiz ay kaleme alınan Forum Günlüğünde de bahsettiğimiz üzere bu dönem alımlarıyla birlikte Kuratörlerden de öncelikli olarak Aedileliğe katılım bekliyoruz. Strategyturk Forumlarında eski/yeni demeden strateji türünün değerli oyunları için içerik üretmek, etkinlikler düzenlemek ve güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürme yolunda çalışan bir yönetim organizasyonuna, farklı bireylerin farklı artılar kattığı ekiplere ihtiyacımız var. 

Strategyturk olarak geçtiğimiz aylarda oyuncularla paylaştığımız Imperator: Rome Türkçe Yama gibi topluluğa fayda sağlayacak çalışmalarda gerek çeviri, gerek modlama, gerek kontrol yönü itibariyle görev alabilecek kaliteli ekip arkadaşlarını bünyemizde toplamak hedeflerimizden birini oluşturuyor.

Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Başvuru Şekli
Yönetici ekiplerine katılarak bize yardımcı olmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bu konunun altından hangi ekibe başvurduğunuzu belirtmek. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. unsurlar göz önünde bulundurulur.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook[Twitter[Instagram[Youtube[Twitch] [Steam]

#2
Genel forumlar ekibi için başvuru yapıyorum. Hedefim Teknoloji ve Kültür bölümlerine katkı sağlamak.
Ara
#3
Microsoft Forumları Ekibi'ne katılmak için başvuruyorum.
[+] 2 üye command nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#4
Merhaba, Total War forum kategorisi için başvurmak istiyorum.
[+] 1 üye SadeceStrateji nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#5
Açıkçası çok fazla zaman ayırabilir miyim bilmiyorum ama yeni olması sebebiyle Imperator: Rome bölümü için bir şeyler yapmaya çalışabilirim. Bunun dışında ayrıca ek olarak tarih bölümünde konular açabilirim.
[+] 1 üye SHD nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#6
Merhaba ,

Microsoft Forumları ekibine katılmak isterim.
Ara
#7
Firaxis ekibine başvuruyorum.
Ara
#8
Güncel.
#9
Merhaba,
Çeviri kontrol ekibine katılmak isterim.
Ara
#10
Alımlar için son 2 gün.
#11
Alımlar sonlandı.
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.