2018 Yaz Festivali: EU4 - Rule Britannia Çekilişi
eu4rb.png

Strategyturk Yaz Festivali 2018 kapsamında düzenlenen çekilişlerin üçüncüsü olan Europa Universalis IV: Rule Britannia çekilişine hoş geldiniz.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi ve aktif diğer çekilişler için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Kazanmanız durumunda Rule Britannia istemeyip, değeri esas ürünü aşmamak üzere bir başka EU4 eklentisi veya oyunun kendisini talep edebilirsiniz.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

Europa Universalis IV - Rule Britannia

Europa Universalis IV'ün son çıkan Immersion eklentisi olan Rule Britannia, Britanya adalarındaki İngiliz, İskoç ve İrlandalı devletlere odaklanıyor, bu devletlere özel görev ağaçları, Anglikanizm mezhebi gibi yeni mekanikler eklemenin yanı sıra, oyundaki tüm devletler tarafından kullanılabilen Yenilikçilik, Denizcilik Doktrinleri, Sanayi Devrimi ve Bilgi Paylaşımı gibi mekanikler içeriyor.

Strateji oyunlarından Türkçe haberler ve diğer içerikler için aşağıdaki linkler vasıtasıyla sosyal medya sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

st-facebook-75x75.png st-twitter-75x75.png st-youtube-75x75.png
Katılayım.
Ara
Katılıyorum.
v1.png
Ara
Katılıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
fb73ce2cfe821269a06fbb164db21eed.jpg
Ara
katılıyorum!
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.Bu ek paketi birisine hediye edecem
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum
Ara
KATILIYORUM
Ara
Katılıyorum
giphy.gif
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katiliyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.