2020 İçin Kitap Okuma Hedefiniz Nedir?
book-2363734_960_720.jpg

Sene Boyunca Kaç Kitap Okudun
 başlığında yazdıklarımızdan sonra anladım ki 2 kitap da olsa 20 kitap da olsa çoğu kişi 2019 yılında okuduğu kitap sayısını beğenmemiş.

O halde daha istikrarlı bir yıl geçirmek adına en baştan bir hedef koymak gerektiğini düşünüyorum. 

Bu konu altında 2020 yılı için okumak istediğimiz kitap sayısınca hedef koyuyoruz. Arzu eden sayfa hedefi de koyabilir. 
[+] 1 üye Elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şimdilik 30 koyduk bakalım. Allah geçmeyi nasip etsin :)
[+] 2 üye Elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20.000 sayfa kitap okumayı hedefliyorum.
[+] 3 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim de 30 civarında bir hedef koyasım var ama o kadar okuyacağımı sanmıyorum. O yüzden 15 diyorum. Umarım geçebilirim.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu yıl 7 kitap okumuştum o yüzden 7+ diyorum. 8 bile okusam iyidir, en azından az da olsa bir ilerleme katetmiş olurum.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2019 kadar 2020 için de kitap konusunda pek bi hedefim yok açıkçası. 5-6 kitapta kapatabilirim. Okul bittikten sonra 2021'de daha net şekilde önümüze bakıcaz.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hedef koyup uygulama şansım yok sanırım. Dersler belimizi çok büktü. Derslere giren her hoca geliyor kitapları, makaleleri, notları dayıyorlar. İstediğimiz kitapları değil verilen kitapları okur hale geldik. Bakalım ama klasik romanlardan çok eksiklerim var onları okumak isterim.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şu anda hedefim Sefiller'i sonunda bitirebilmek ve The Expanse serisine başlayıp bitirebilmek.
Ara
30 kitap hedefi koymuştum ama yılın yarısı geçmesine rağmen hedefin yarısına bile ulaşamadım henüz.
Ara
(01-01-2020, 00:38)Ragnvaldr : Şu anda hedefim Sefiller'i sonunda bitirebilmek ve The Expanse serisine başlayıp bitirebilmek.

İkisine de başlamadım ama bir tane Kindle Paperwhite aldım. Yıl sonuna kadar Expanse serisini ve Sefiller yerine Moby Dick'i bitirmeyi düşünüyorum. Sefiller ekstra olacak şu an için.
Ara
6 aydır okumayı erteliyorum 2020 hedefim bunu bitirmek  :xd:

IMG-0375.JPG.7d9951a9bac3a9acf63dc01ef26...height=461
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Mart ve haziran arasında 8 kitap okuyup bitirmişim. Daha öncesinde yıl içinde okuyup da bitirdiğim bir kitap var mı, hatırlamıyorum. Yaz dönemi havaların da çok bunaltıcı olması nedeniyle kitap okuyacak durumu hiç bulamadım. Yıl sonuna kadar umarım 15 kitaptan daha fazla okurum.

Okuduğum kitaplar da şunlar (genelde hikaye ağırlıklı):

Stefan Zweig - Kızıl
Anton Çehov - Altıncı Koğuş
Jack London - Ademden Önce
Nazım Hikmet - Yaşamak Güzel Şey Be Kardeşim
Anton Çehov - Bozkır
Mikhail Bulgakov - Genç Bir Doktorun Anıları
Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna
Sabahattin Ali - Yeni Dünya
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Sene başı herhalde 15-20 kitap derdim fakat Temmuz bitmek üzere ve toplam 0 kitaptayım. Seneyi en iyi ihtimalle 2 ya da 3 ile kapatacağım gibi.
WhaW8Am.gif
Ara
Sene Başı hedefim 20-25 idi.Fakat yalnızca 10 kitap okuyabildim.Bakalım yılbaşına kadar okuyabilecekmiyiz :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.