2020 Kış Risk of Rain 2 Etkinliği
Tek oyunculu oynadığımda çift zıplama ve havada kalma buffları ile saldırı hızı kasıp tek atıyordum okçumla. Ancak bu etkinlikete bayağı bir geri kaldım itemlerde ve kısa ir üsre sonra canavarları öldürmekte zorlanmaya başladım. @reddga bölüm sonu canavarı gibiyken ben daha yeni karakter açmış oyuncu gibiydim. Gayet keyif vericiydi. Ancak ekran görüntüsü almayı unuttum. Ellerine sağlık.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @Gurt ile bir oyun oynadık. En son oyunun serverları çöküp oyun siyah ekran verene kadar iyi gidiyorduk ama böyle bir şansızlık oldu. Oyunun videosunu yüklediğimde konuya atacağım.
tTRiYax.png
Ara
Dünkü oyunun videosu. Ayrıca etkinliğe katılmak isteyenler için oyun %20 indirimde.

https://store.steampowered.com/app/63236...of_Rain_2/

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Lobi kuruldu.

ID: 109775241092741857
tTRiYax.png
Ara
Bugün sınavlarımdan dolayı katılım sağlayamayacağım.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Dün @Jak ile iki oyun oynadık. Monsoon'da (zor seviye) oynayarak skin açmaya çalıştığımızdan hızlı bir şekilde ilerleyip 7. aşamaya gelmeye çalıştık ama ilk oyunda şansımız pek yaver gitmedi. İkinci oyunda ise bulduğumuz 3D printer ve lunar itemleriyle Jak çok fazla hasar verebilen bir duruma geldi ve rahat bir şekilde obliterate edebildik. Böylelikle ben de artificer için skin açabildim.

tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.