2020 Sonbahar Baldur's Gate EE Etkinliği
baldurs-gate-enhanced-edition-wallpaper-19.jpg

Baldur's Gate Enhanced Edition Roleplay Etkinliği
Kurallar:

1- Başlayan karakterlerin herhangi bir eşyası veya tecrübe puanı olamaz.
2- Başlayan karakterin bir hikayesi olmalı kısa veya uzun.
3- Ana karakter katılımcılardan rastgele seçilecektir.
4- Karakter oluştururken beceri zarı maksimum 3 kere atılır, eğer 3'den fazla atılırsa tekrar oluşturulur.
5- Her katılımcı iletişim ve Roleplay yapabilme açısından oyun günü Discord'dan sesliye gelebilmelidir.
6- Karakterin hikayesi oyunun başlangıcı ile ilişkili olmalı.
7- Herkes birbirinin özel portresini belgelerine indirmeli aksi takdirde indirmeyen kişi diğerlerinin portresini boş görecektir.

Oyun günü:
Cuma günü 20:00-24:00 ve Cumartesi günü 15:00-18:00'de oynanacak. Eğer bu iki günden birinde toplanılmazsa başka bir gün organize olabiliriz.

Katılımcılar ve Katılım Şekli:

Katılımcılar:

@Pharmacist
@Attila the Hun
@Yukare
@Yasin Ahmet
@Dothor_

Katılıyorum yazmanız, oynayabileceğiniz zamanı söylemeniz ve spoiler içinde karakterin hikayesi, Karakterin oyun içi portresini ve özelliklerini içerecek bir resim.
Karakterinizi oyun gününden önce atmalısınız.

Şunun gibi:

Katılıyorum.
Cuma ve Pazar günü 18:00-01:00 arası.
[+] 3 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum, sadece bu haftalık pazar akşamı müsait değilim onun dışında genel olarak müsaitim. 

[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Herhangi bir gün 17:00-01:00 arası müsaitim.
[+] 2 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cuma ve cumartesi akşamları 3-4 saat oynayabilirim.

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çarşamba günü hariç müsaitim.
[+] 2 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Öteki hafta Cuma ile Pazar günü arası başlayacağız. Eğer katılmak isteyen varsa katılabilir ki böyle bir oyunun böyle bir etkinliğini bir daha göreceğinizi sanmıyorum.
Ara
3 Saat içinde başlayacağız katılmak isteyen varsa buyursun. Sonradan alımlar ne yazık ki kapalı.
Ara
Katılıyorum.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
[+] 1 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dothor, Ben, Yukare, Attila the Hun ve Pharmacist olmak üzere 5 kişi olarak oyuna giriyoruz.
Ara
2-3 Saat oynadık. Sorunlar vesaire oldu ama yarın daha iyi geçeceğini tahmin ediyorum. Eğer katılımcı olacaksa alabiliriz bir kişi.
Ara
Kimse : 
Gerçekten kimse : 
@Yukare :
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
[+] 4 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu gün 2 saat civarı oynadık. Eğlenceli geçti ve önceki günden daha az sorun yaşadık. Umarım oyuncular oyundan sıkılmamışlardır aksaklıklar yüzünden.
Ara
Yarın 20:00'da oynayacağız. @Yukare bize katılamayacak bu günlük yolda olacağından dolayı. 
@Dothor_
@Pharmacist
@Attila the Hun
Ara
Depremler vesaire oldu, bu günlük oyunu es geçiyoruz. 14-15 gibi yarın başlayabiliriz eğer başka bir sorun olmazsa.
@Attila the Hun @Pharmacist @Dothor_ 
İzmirdekilere geçmiş olsun.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu. STBG, Şifre st
Ara
Bugün 3 saat oynadık. Elarus(@Attila the Hun), Dothor(@Dothor_) ve Jannes(@Yasin Ahmet) karakterlerimiz ile Nashkel madenini temizledik. Yukaren(@Yukare) ve Lenox(@Pharmacist) aramızda yoktu bu günlük onların karakterleri de handa şarap içiyordu biz görev yaptığımız sırada.

Bu günkü oturum gayet güzel geçti eğlenceliydi. Geçenki oturumlar gibi çok fazla sorun yaşamadık.
[+] 2 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cuma günü 20:00'da oda kurulacak. Eğer başka bir katılımcı olursa karakter aktarma oluyormuş o şekilde alabiliriz. 
Kimler gelecek? @Dothor_ @Attila the Hun @Pharmacist @Yukare
Ara
Ben geleceğim.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarım saat kadar gecikebilirim.
[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eksiklerimizden ötürü oynayamadık. Yarın 15:00 gibi toplanacağız.
@Attila the Hun @Yukare @Pharmacist @Dothor_
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.