2021 Kış Dead by Daylight Etkinliği
dbd2021ks2.png

2021 Kış Dead by Daylight Etkinliğine hoş geldiniz.

• Katılımcı sayısına göre "Survive With Friends" veya "Kill Your Friends" modlarında oynanacaktır.

• Oyun, katılımcılar ile belirlenen saatlerde oynanacaktır.

• Oyuna Steam, Microsoft Store, Playstation, Xbox gibi tüm platformlardan katılınabilir.

• Etkinlik içi oynanan oyunlar ile ilgili görseller, videolar, içeriklerin paylaşımı ve sohbeti bu konuda yapılır.

Katılımcılar
@PCOyun
@reddga
@Ayro
@Ragnvaldr

Etkinlikten Görseller ve Videolar
WhaW8Am.gif
Ara
Bu aralar fazla boş vaktim yok ama olduğu zamanlarda oyunlara gelebilirim. Katılıyorum.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
@reddga
@Ayro
@Ragnvaldr

Bu akşam kimler gelir?
WhaW8Am.gif
Ara
Gelirim.
Ara
Olur.
hby6qc.gif
Ara
20:00'a doğru girebiliriz o zaman herkese uygunsa.
WhaW8Am.gif
Ara
Oyunda bekliyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün @Ayro ve @Ragnvaldr ile birkaç maç oynadık. Genel olarak zevkli ve bolca kaçtığımız karşılaşmalar oldu. Özellikle ben bayağı şanslıydım. Jumpscare Myers'a karşı oynadığımız bir maçta son kalan survivor olarak hatch önümde spawn oldu, ben de hemen atlayıp kaçtım. Killer oyun sonu lobisinde bayağı sinirlenmiş olacak ki konuşmayı bırakmadı, bunda benim easy yazmam da bir etken olmuş olabilir. Etkinlikten görseller ilk iletide.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Ayro @Ragnvaldr @reddga bugün gelenlerle 21:00'e doğru girebiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Oyuna giriyorum, gelenlerle oynarız.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün @Ayro ve @reddga ile birkaç maç oynadık ve hepsinden başarıyla kaçtık. Etkinlik gününden görseller ilk iletide.
WhaW8Am.gif
Ara
Benim rank 20 olmamdan dolayı gelen killerlar da düşük ranktan olunca onlar pek bişi yapamadan biz hep kaçtık. Elbette bu yüzden rank 18 oldum bile.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.