2020 Yaz Dauntless Etkinliği

Merhaba arkadaşlar Strategyturk ailesi olarak bir Dauntless etkinliği yapmak istiyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar bizimle bu konu altında veya discord serverimizden iletişime geçebilir. Oyunu uzun süre oynamış ve bilen bir kişi olarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Ayrıca oyun ile ilgili ekran görüntülerimizi bu konu altında paylaşabiliriz.
[+] 3 üye Katastrofa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum. Oyunu pek fazla bilmiyorum ancak etkinlikte oynamak isterim. Ve eğer Voice Chat kullanırsak evim biraz sorunlu olduğundan dinlemekle yetinmek zorundayım.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Katılıyorum. Pursuit girme görevim var bu akşam uygunsanız girebiliriz.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hep beraber oynayalım bu akşam arakadaşlar size de uygunsa saat 20:00-21:00 civarında.
[+] 1 üye Katastrofa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de katılıyorum.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün açılışı yaptık. Oyunda hızlı bir şekilde ilerlememize rağmen kaçırdığım pek bir şey olmadı, öğrenmesi kolaymış. Bir hunt'tımızdan aldığım resimler aşağıda.

tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de oldukça eğlendim oynarken. Son oynadığımız av zorladı beni. Balta ve mızrağı denedim bugün. Sonraki günler diğer silahları da deneyebilirim.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.