2020 Yaz Dead by Daylight Etkinliği
Kusura bakmayın biraz geç oldu ama katılıyorum.
Ara
@reddga @Onur34 @Ragnvaldr @Henri

kimler müsait?
WhaW8Am.gif
Ara
(27-06-2020, 14:39)PCOyun : @reddga @Onur34 @Ragnvaldr @Henri

kimler müsait?

Yarım saate müsait olacağım.
Ara
O zaman 15:30'da burada olanlarla başlarız.
WhaW8Am.gif
Ara
Sadece @Henri ve ben varız gibi. Akşama müsait olursanız o zaman tekrar deneriz. Olmazsa ikişi kişi oynayacağız. @reddga @Ragnvaldr @Onur34
WhaW8Am.gif
Ara
Benim akşam 9-12.30 arası ck2 etkinliğim var. Daha geç bir saat ya da yedi dokuz arası müsaitim.
Ara
@Onur34 @Henri

Buradaysanız girelim.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geldim
Ara
Bugün @Henri ve @PCOyun ile ilk kez dbd oynadım. Oyunu ilk çıktığında biraz izlemiştim ve "Acaba neyin telifini aldılar yine?" merakı ile arada sırada eklentilerini de inceliyordum. İki maç oynadık. İki maçda da neredeyse hiçbir şey yapamadım. Lagdan mı bilmiyorum ama jeneratör tamiri cidden çok zorladı beni. 
Ara
Dün oynadığımız maçlarda pek görsel alamadım. Alabildiğim yegane görseli de ilk iletiye ekliyorum. Yarın akşam dilerseniz tekrar oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
@Ayro @Henri @Ragnvaldr @reddga @Onur34

Kimler müsait. Birazdan oyuna giricem.
WhaW8Am.gif
Ara
Ne yazık ki evde değilim. İyi oyunlar
Ara
Birkaç kişi toplanırsak gelirim.
Ara
Yaşadığım kasma sorunu oynanışımı yüksek oranda engellediği için etkinlikten ayrılıyorum. Katılan herkese teşekkürler ve iyi oyunlar.
Ara
Birkaç maç oynayabildim ben de yetişip. Güzeldi, şu görünmez olan kadın canavar kalp krizi geçirttirir valla. Hem garip garip yürüyor hem de görünmezken üzerine zıplıyor, kötü iş.
Ara
Bugün @Ragnvaldr @Henri ve @Ayro ile birkaç oyun oynadık. @Henri yaşadığı teknik sıkıntılardan ötürü aramızdan ayrıldı. Bayağı eğlenceli maçlar oldu benim açımdan. Görselleri ilk iletiye ekleyeceğim.
WhaW8Am.gif
Ara
Oyunu yeni edinen katılımcılar puanların nasıl kullanılacağını anlatan rehberi okuyabilir.

Bloodweb Rehberi
WhaW8Am.gif
Ara
@Ayro @Ragnvaldr @Onur34 @reddga

Müsaitseniz bugün oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5 gibi evde olacağım. Akşam yemeğini saymazsak geri kalan zamanda müsaidim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.