2020 Yaz Minecraft Etkinliği
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
(11-07-2020, 20:58)PCOyun : Köyümüze düzenlenen haçlı saldırısı püskürtüldü ve haçlı ekipmanlarına el konuldu. Püskürtüldükten sonra haçlılar çöktü.

2020-07-11_19.35.05.png
@Onur34 galiba en soldaki mazlum gibi duruyor :d
Ara
Etkinlik hala devam ediyor mu
giphy.gif
Ara
(16-07-2020, 16:45)turkish lokum : Etkinlik hala devam ediyor mu

Evet.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İsterseniz sunucu ayarlayabilirim güvenli ve ücretsiz bir şekilde.Bu arada sadece premium mu?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
(16-07-2020, 17:59)korkusalan : İsterseniz sunucu ayarlayabilirim güvenli ve ücretsiz bir şekilde.Bu arada sadece premium mu?

Sunucu offline modda. Şu an için sunucumuz var, daha sonra gerekirse ulaşırım.
Ara
Katılıyorum

kullanıcı adınız illegal karakter içeriyor diyor. Giremiyorum @Ragnvaldr
giphy.gif
Ara
Türkçe karakterlere izin vermiyor.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aktivite bitmiş galiba. Harabe bir kale ve köy gördüm sadece
giphy.gif
Ara
(18-07-2020, 21:34)turkish lokum : Aktivite bitmiş galiba. Harabe bir kale ve köy gördüm sadece
Harabe kale @Sxario'nun. Aktivite evet bitti ama oyuncuların oluşturduğu bir köy olması lazım. Kordinatları @PCOyun söyleyebilir.
Ara
Birde başka bir kale gördüm içinde gezdim yarım bir portal vardı. Madenlere indim ve orada kaybolup öldüm
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-07-2020, 22:41)turkish lokum : Birde başka bir kale gördüm içinde gezdim yarım bir portal vardı. Madenlere indim ve orada kaybolup öldüm
Orası dumanların kalesi ancak uzun süredir giren yok.
Ara
Bugün olan oyunla ilgili bir bilgilendirme yapayım. oyunda Pagan olduğumuzu söyledik ve kiliseye savaş açtık. Daha sonrada Yasin'in evine geldim. Ev boştu bende çakmakla birkaç yeri yakıp sandıktan eşya çaldım daha sonra sanırım ahmetti biri geldi, ekipmanı demir olduğu için kaçtım. Kilisede yangın çıkardığım için gereksiz vandalizmle suçlandım. Savaş halindeydik. Sxario nun kalesine bakarsanız savaşın ne olduğunu anlarsınız. Zemini yok kalenin.
giphy.gif
Ara
Kafana göre RP yapıp ben paganım her yeri yakabilirim diyemezsin. Kuralda Ferreke hakkında verdiğim örnekte Ferreke'nin yaktığı köy NPC köyüydü, oyuncuların yaptığı bir yapı değil.

Yeni kural ekliyorum hala oynamaya devam edenler için. Bir yapı için uzun süre uğraşıldığında başka birinin ateşle sağ tıklayıp tüm emekleri boşa çıkarması hoş değil. Gereksiz vandalizm yasak demiştik bunun için ama daha da açmak gerekiyor.

Artık herhangi bir oyuncu evine büyük ölçüde zarar vermek yasak. Bu bağlamda odun yapıları yakmak, etrafında yangın çıkarmak da yasak oluyor.
Ara
Yapı tahta değildi. Kitaplık vardı sanıyorum yanabilecek şey olarak. Ki anlamadığım şey şu, sxario nun kalesinde bir savaş oldu ve kale harap durumda kullanılamaz. Bende oraya savaşa gittim ev boş olunca sandıktan sadece birkaç eşya aldım. Ve rastgele birkac çakmak çaktım. Yapı taştan olduğu için yanmayacagini biliyordum. Zaten ben ordan çıkınca birisi geldi fakat bana saldırmadı. Sanırım görmedi. Yani kısacası kimseye telafi edilemez büyük bir zarar vermedim.
giphy.gif
Ara
(19-07-2020, 23:26)turkish lokum : Yapı tahta değildi. Kitaplık vardı sanıyorum yanabilecek şey olarak. Ki anlamadığım şey şu, sxario nun kalesinde bir savaş oldu ve kale harap durumda kullanılamaz. Bende oraya savaşa gittim ev boş olunca sandıktan sadece birkaç eşya aldım. Ve rastgele birkac çakmak çaktım. Yapı taştan olduğu için yanmayacagini biliyordum. Zaten ben ordan çıkınca birisi geldi fakat bana saldırmadı. Sanırım görmedi. Yani kısacası kimseye telafi edilemez büyük bir zarar vermedim.
Sxarionun kalesi savaş sonucu değil kendi tarafından patlatıldı.
[+] 1 üye Littleİskender nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-07-2020, 23:26)turkish lokum : Yapı tahta değildi. Kitaplık vardı sanıyorum yanabilecek şey olarak. Ki anlamadığım şey şu, sxario nun kalesinde bir savaş oldu ve kale harap durumda kullanılamaz. Bende oraya savaşa gittim ev boş olunca sandıktan sadece birkaç eşya aldım. Ve rastgele birkac çakmak çaktım. Yapı taştan olduğu için yanmayacagini biliyordum. Zaten ben ordan çıkınca birisi geldi fakat bana saldırmadı. Sanırım görmedi. Yani kısacası kimseye telafi edilemez büyük bir zarar vermedim.

Bizim evleri niye yaktınız o zaman? Çok uzun süre düşünmüşsünüz RP için belli. Sunucuya girip gördüğünüz her tahta şeyi yakmaya çalışmışsınız.

Ayrıca daha buraya katılıyorum yazmamış arkadaşını çağırmışsın. Biriniz evi yakıyor diğeri sandığı yağmalıyor.
Ara
Sizin evler mi?
Oyun boyunca sadece ahmetin evine saldırdım.
Bir ev yanıyordu ama ben yakmadım.
Bugün yaşadığım olayları yazayım.

Ben khingila ve baronla ile takılıyordum. Başta kilisemiz vardı. Biz ahmetin yanına item almaya gidince baron evi soydu kaçtı bidaha görmedim. Daha sonra biz dumanin evindeki yarım portali bitirip nethere gidip orda yasicaktik. Hatta duman belki tekrar döner diye sandıklarına bile dokunmadım. Ahmetten obsidyen alarak Portali bitirdik gittik ama duman orda biseyler yapmış o yüzden yerlesemedik geri döndük. Portala girince dumanin evine değilde başka birinin evinin altına döndük. Başta mc deki cüce madeni tarzi şeyler var. Onlardan sandım. Evin üstüne çıkınca etrafta zombi falan vardi can havliyle onlarla savaşıp kaçtık. Kimin eviydi bakmaya bile fırsatım olmadı. Nethere 2. gidişimizde orda khingila ile ayrıldık saldırıya uğrayınca ben zar zor geri döndüm yine ayni ev yüzeye çıktım ev yanıyor buyuk bi yangın var yani ki zaten o an chatte de millet pc oyunundu sanırım evi yanıyor vs yazmış. Canım az olduğu için ölmemek için kaçtım. Zaten daha sonra khingila ile farklı yerlere yerleştik. Ahmete saldırdım vs. Ben oyundan çıktığımda khingila dahil herkes duruyordu sanırım. Yani ben bireysel olarak ahmet dışında kimsenin evine saldırmadım.
Khingila nın buraya yazmaması konusu hakkında bir bilgim yok ona sadece mc etkinliği var gel girelim dedim. Buraya yazması gereken kişi oydu. Ben bireysel olarak ahmet hariç kimseye saldırmadım. Başkaları yaptıysa bilmiyorum. Ihlal yapan uzaklaştırılır.
giphy.gif
Ara
(20-07-2020, 00:04)turkish lokum : Sizin evler mi?
Oyun boyunca sadece ahmetin evine saldırdım.
Bir ev yanıyordu ama ben yakmadım.
Bugün yaşadığım olayları yazayım.

Ben khingila ve baronla ile takılıyordum. Başta kilisemiz vardı. Biz ahmetin yanına item almaya gidince baron evi soydu kaçtı bidaha görmedim. Daha sonra biz dumanin evindeki yarım portali bitirip nethere gidip orda yasicaktik. Hatta duman belki tekrar döner diye sandıklarına bile dokunmadım.  Ahmetten obsidyen alarak Portali bitirdik gittik ama duman orda biseyler yapmış o yüzden yerlesemedik geri döndük. Portala girince dumanin evine değilde başka birinin evinin altına döndük. Başta mc deki cüce madeni tarzi şeyler var. Onlardan sandım. Evin üstüne çıkınca etrafta zombi falan vardi can havliyle onlarla savaşıp kaçtık. Kimin eviydi bakmaya bile fırsatım olmadı. Nethere 2. gidişimizde orda khingila ile ayrıldık saldırıya uğrayınca ben zar zor geri döndüm yine ayni ev yüzeye çıktım ev yanıyor buyuk bi yangın var yani ki zaten o an chatte de millet pc oyunundu sanırım evi yanıyor vs yazmış. Canım az olduğu için ölmemek için kaçtım. Zaten daha sonra khingila ile farklı yerlere yerleştik. Ahmete saldırdım vs. Ben oyundan çıktığımda khingila dahil  herkes duruyordu sanırım. Yani ben bireysel olarak ahmet dışında kimsenin evine saldırmadım.
Khingila nın buraya yazmaması konusu hakkında bir bilgim yok ona sadece mc etkinliği  var gel girelim dedim. Buraya yazması gereken kişi oydu. Ben bireysel olarak ahmet hariç kimseye saldırmadım. Başkaları yaptıysa bilmiyorum. Ihlal yapan uzaklaştırılır.

Çocuk kandırmıyorsun lokum. Loglarda herkesin ne yaptığı gözüküyor merak etme. Nereleri ne zaman ateşe verdiğin sıra sıra yazıyor.
[+] 4 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ekran_Goruntusu_214.png
Yerin dibine girmek gibisi yok
[+] 3 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.