2021 Kış Don't Starve Together Etkinliği
Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü müsaitim. Victoria 2 etkinliği bitince Cumaları da müsait olacağım.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bugün içinde karar verilir günlere
€20
Ara
Her gün akşam 8'den sonra 1-2 saat müsaitim.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pazartesi ve Çarşamba günleri oynanmasına karar verildi. Her oyun günü 20:00'da oda kurulup yaklaşık 3-4 saat oynanması bekleniyor, bazı oyuncular dilerse erkenden çıkabilirler. Ama çıkmadan 5-10 dakika önce diğer oyunculara söylemeniz tavsiye edilir.

@Henri, @Onur34, @kscub, @Aiakos, @Ferreke
Ara
ben daha gelmeyeceğim listeden kaldırırsanız sevinirim
Ara
Bir oyunculuk daha yerimiz var isteyen katılacağını buradan yazabilir, pazartesi günü 20:00'da başlayacağız.
[+] 2 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu gün akşam 19:55 gibi oda kurulacak, minimum 5 maksimum 15 dakika içinde oyun başlatılacak. Eğer geç gelen olursa sonradan oyunumuza katılabilir. Oyununuzu etkinlik öncesi test etmeniz ve Strategyturk Discordunda seslide olmanız önerilir. Konuda belirtilen 2 mod ile başlatılacak oyunda tek ayar değişikliği büyük boyutta mağara ve harita olacaktır. Önerilerinizi belirtebilirsiniz.

@Onur34, @Aiakos, @kscub, @Henri
Ara
Müsait olursam ben de katılabilirim.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda 10 dakika sonra Strategyturk Ocak MP adı ile açılacaktır. Public oda olduğundan dolayı ismi aratıp "st" şifresi ile odaya girmeniz yeterlidir. Karakterinizi seçin ancak dünyaya host başladığını belirtene kadar girmeyin.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yer varsa bende katılmayı isterim
Ara
20210125222034_1.jpg
Tavşan çiftliklerimiz. 

20210126001029_1.jpg
Yanlış hesaplamalar sonucu ateşe verdiğim base'i söndürmeye çalışıyorum. 

20210126001123_1.jpg
Olmuyor :(
[+] 4 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
30. güne kadar oynadık, ancak gün sonu gelen bossu kesmeye çalışırken 4 kişiden 3'ü öldü. Yeniden farklı bir haritayla başlayabilir, 5 gün geri alabilir veya etkinliği sonlandırabiliriz. Oyuncular görüşlerini belirtebilir, Çarşamba günü eğer oyuncular etkinliğin bitmesini istemezse devam edeceğiz/yeniden başlayacağız.

@Aiakos, @Onur34, @Henri, @altnkurt

@kscub ve @hasaneo'yu saymıyorum çünkü onların oyu muhtemelen yeniden başlamaya olacaktır, bunları göz önünde bulundurarak çarşamba günü bakacağız.
[+] 3 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

GM çıldırıp rq atarken

Görsel

İçimizdeki kundakçılar base'i yaktıktan sonra game over yerken

Oyunda önce Kscub mapın kötü olmasından dolayı çok dayanamayacağımızı söyledi, sonrasında da Aiakos daha 30. günü zor çıkardığımız oyunda 60. gün planları yapmaya başladı. Bazılarımız yıllardır girmemiş bazılarımızsa daha oyunu yeni öğreniyor. Bu kadar kasmaya gerek var mı sizce de? Girip eğleneceğimiz kadar eğlenip yaşayabildiğimiz yere kadar yaşıycaz. Rekor denemesi yapmıyoruz sonuçta. Yeni map açılabilir ona karşı değilim. Ama bu kadar kasmaya gerek yok.
Sic Parvis Magna
[+] 4 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyumu yeni bir haritadan yana kullanıyorum.
Ara
Arkadaşlar map kötüden ziyade buglıydı. O yüzde Roll istedim. Yalnız oyun eğlenceli ekip sağlam.

Uzun zamandır en eğlendiğim dst ekibi.
Ara
@altnkurt a katılıyorum çok kasmamak lazım herkesin kendince çaba göstermesi birşeyler yapması oyunu daha eğlenceli hale getirebilir
Ara
Bana fark etmez ama yeniden başlanması bana uyar.

Roma'yı yakan imparator @Onur34bir daha haber ver birlikte yakalım :)
[+] 2 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar çarşamba günü için şu karakter sayfasına bir göz atarsanız iyi olur.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=846473616
Ara
Çarşamba günü 20:00'da normal zorluklarda oyuna başlayacağız, sadece Huge boyut ve mağara olacak yeni dünyada, mod olarak Client modu olan oyuncu sayısı arttırıcı mod ve konudaki (Global Positions hariç) iki mod ile başlayacağız.

@Aiakos, @Henri, @Onur34, @kscub, @hasaneo, @altnkurt

Katılacağını düşündüğüm oyuncular:
@cemal, @Selene
[+] 2 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Onur34 Sen Walter oynamaya bir baksan süper olur. Bence tam senlik
[+] 1 üye kscub nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.