2021 Yaz Panzer Campaigns: Scheldt '44 Etkinliği
Adsz22.png
Panzer Campaigns: Scheldt '44 Etkinliği

Kurallar:
1. Katılımcılar iletişim için Strategyturk Discordunda bulunmalıdır.
2. Teslim olmak için bir taraftaki tüm oyuncuların onayı olması gerekir. Teslim olunduğunda teslim olan taraf Major Defeat alır.
3. GM etkinliğin gidişatını bozan oyunculara önce uyarı, sonra da tekrarlanırsa yaptırım uygulayabilir/etkinlikten atabilir.
6. Tur süresi 18 saatir. Eğer tur süresini geçmeniz muhtemel ise dostunuza oynatmanız önerilir,
eğer 24 saati geçmenize az süre kaldıysa ve size ulaşılamıyorsa gm tarafından tur dostunuza oynatılabilir(Uyarı alırsınız).
7. Her takımda GM'nin atayacağı bir takım lideri bulunuyor, bu takım liderleri tümenleri dağıtmak veya stratejik kararları vermek üzerine yükümlülük almış olur. Takım lideri olmak istediğinizi belirtebilirsiniz, eğer bir takımda kimse belirtmemiş ise aralarından rastgele birisi seçilir.

Şuan için belirlenen senaryo Scheldt'44'tür. Oyuncu sayısına bağlı olarak veya daha iyi bir senaryo bulursak duruma göre değiştirebiliriz.
Ara
Katılıyorum. Müttefik tarafına geçebilirim.
omnia fui et nihil expedit
Ara
Katılıyorum. İstediğiniz takıma yazabilirsiniz.
Ara
Katılıyorum. Beni de herhangi bir takıma geçirebilirsiniz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.