2022 Kış Dying Light 2 Etkinliği
2022nin-en-cok-beklenen-oyunlari-arasind...310937.jpg

2022 Kış Dying Light 2 Etkinlik Günleri

2022 Kış mevsiminde Dying Light 2 etkinliklerine dair ekran görüntüleri bu konu altında paylaşılır.

[b]Oyuncu Listesi[/b]

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugun, cemal, Aes ve altinkurtla bir etkinlik gerceklestirdik. Maalesef genelde 3 kisi oynayabildik nedense 4.oyuncu varken oyun bir sekilde birisini oyundan atiyordu. Onun disinda gayet zevkli bir etkinlikti. Aes'in Dark Soulsdan firlama sopasiyla ve benim Sparta tekmeleriyle guzel bir etkinlik oldu. Yillar once internet kafede oynadimigiz Left 4 Dead 2 tadini aldim acikcasi. Umarim kisa zamanda oyundaki network problemleri cozume ulasir.

unknown.png
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aes ve Sezar mazlum zombiyi tekmelerken

t62b4gv.jpg

Boss fight

psy5bd9.jpg

Güzel loot yaptık beraber normalde tek bir kişinin level almadan yapması zor mekanlara girdik

kzed0jk.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Aeschyli ve @altnkurt la beraber girdik. Gre binası temizledik sonrasında aes çıktı.

kwdpfkb.jpg

Altınla devam edip anomali yaptık

fblfc4t.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Cemal uçarken
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cemal ninja galiba.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Central Loopta 4 tane anomali 2 tane GRE binası buldum yapılmamış. Bu akşam 11'e doğru veya yarın akşam 5ten sonra gece 2ye kadar ki zaman diliminde istediğiniz bir vakitte girip yapalım mı ? Çünkü 2 kişiyle beraber multiplayerde 100 zombi kesince başarım veriyor tek başına alamıyorsun.
@Sezar @Aeschyli @altnkurt
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ben iptal, lost ark cikiyor bugun, su oyun keske bi 2 hafta once cikaydi.
Ara

Cemalle manzara pozları dünden
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.