2022 Kış Terraria Etkinliği
1 saat oynayıp bırakmıyoruz sonuçta, erken başlamasında herhangi bir sakınca olduğunu düşünmüyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinlik başladı.
Ara
Merhaba katılımlar hala devam ediyor mu?
Ara
Evet şu an oynuyoruz. Steam üzerinden katılabilirsin.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu hafta birçok kez Eye of Cthulhu ve Eater of Worlds kestik ve meteor düşürüp setlerimizi tamamladık. @Ferreke 2 tane ''Fledgling Wings'' buldu ve 1 tanesini bana verdi. Bir sürü bomba alıp bir cehennem asansörü yapacaktık ama @PCOyun cimrilik yaptı ve bomba almadı onun yerine tilki kuyruğu falan aldı. Eğlenceli bir haftaydı önümüzdeki hafta Wall of Flesh kesmeyi düşünüyoruz ama bunun için çok fazla oduna ihtiyacımız var bakalım bu işi kimin üstüne ''kakalıycaz''.
[+] 1 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Öncelikle bazı hataları düzeltmek isterim. Ben bomba yerine tilki kuyruğu almadım. Tilki kuyruğunu oyunun ilk günü almıştım zaten, onun dışında zaten fazlasıyla yeterli bomba alındığını fark ettiğimden fuzuli harcamalar yapmaktan kaçındım. Bu bilginin gerekli kurumlara iletilmesini arz ederim.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinlik bugün saat 17.30'da başlayacak oda kurulduğunu bu konu üzerinden belirteceğim.
Ara
Oda kuruldu.
Ara
Bugünlük etkinlik az katılım olması sebebi ile yapılamadı haftaya aynı gün ve saatte devam edeceğiz.
Ara
Oda kuruldu.
Ara
GM'in karanlık yüzü:

badgm.png
WhaW8Am.gif
[+] 3 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinlik bugün planlanan saatinde başlayacaktır. Oda kurulduğu zaman bu konu altında belirteceğim.
[+] 1 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu.
Ara
Oda tekrar kuruldu.

Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
Oda kuruldu.

Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün katılamayacağım.
WhaW8Am.gif
Ara
Oda 17.45 gibi kurulacak.
Ara
Oda kuruldu.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.