2022 Yaz Minecraft Etkinliği
Aramızdaki rekabet sonucu evimi yağmalayan sxario ve alp isimli şahısları kınıyorum, yalnızca itemleri değil, duvar dışında her şeyi almışlar, hatta kullanmadıkları itemleri bırakmak yerine yakmışlar.
fdgfddgf.jpg
Bundan sonra itemsiz kaldığım için sıfırdan gelişmeye çalışsam da alp isimli arkadaşımız full setiyle benim çıplak bedenimi her gördüğünde saldırdığı hatta en sonunda abartıp zor bela yapmış olduğum yeni basemi de bastığı, focus attığı için kınıyorum. En son yaptığım baseye yapılan saldırının videosunu da paylaşıyorum.

Ara
(05-09-2022, 22:00)majester :

*yemeği al, yemeği al artık al şu yemeği, spamlayarak vurma az vuruyor AAAA*
Space-Background.gif
Ara
Yağmacıların haklı bir şekilde cezalandırılmasını destekliyoruz. Medeniyeti koruma adına hareket eden alpdb desteğimize sahiptir.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yasin Ahmet noob olduğum doğrudur da elimde taş balta ve çıplak bedenimle full set adama direnmeye çalışıyorum, pek umudum yoktu. @PCOyun bu arada senden yağmaladığım itemler evim ele geçirildikten sonra yakıldı .s. @Pharma sandıklara bakarsan senden item çalmadığımı görürsün bu arada. Tüm mal varlığım buydu .s
Ara
Haydutların, zorbaların bu diyarda yaşayacak yeri yoktur..

Biz gerekeni yaptık ve haydut üssünü yok ettik ama şahsım adına sandıklardaki itemler dışında mimariye zarar verecek bir şey yapmadım.
[+] 1 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun İkinci Gününde Alpgrad daha da gelişmişti

Hayvancılığa başlanılmış, Tarla geliştirilmiş ve Kule tamamlanmıştı.
Ağaçlandırma bitmiş, peyzaj çalışmaları yapılmış ve bölgenin haritası çizilmişti.

9VuEPxWO_2022-09-04_19.26.13.png
Yj9Nc3n0_2022-09-04_19.26.42.png

Dünyaya barış hakimdi. Herkes kendi halinde kendi işleri ile ilgilenmekteydi. Ben tarımla, hayvancılıkla ve madencilik ile meşgul oluyordum. Zar zor bir at sahibi olmuştum. Bir gün atım çalındı. Çalan kişi herkesin malumu at hırsızı majester. Daha sonra atı benim surların orada buldum deyip geri getirdi. Bu andan sonra dünya asla eskisi gibi olmadı.

Majester isimli outlaw tamamen bana odaklanmaya başladı. Tüm değerli madenlerim dahil olmak üzere zar zor toparladığım itemlerim sandıklarımdan çalındı. Daha sonra aramızda bir savaş başlamış oldu. Bu savaş sonucunda her şeyimi kaybettim. Çünkü itemlerim gitmiş ve anadan üryan kalmıştım. Ertesi oyun günü ise Sxario nun da eşyalarının çalınması üzere bir amaç uğruna birleştik ve bu amansız haydutun peşine düştük. Haydutu haraç alırken kıstırdık ve bir kovalama sonucunda etkisiz hale getirdik. Sonrasında dönüş yolundayken henüz bir saat önce "gizli basemi terkettim istersen gelip arta kalan çöp itemleri alabilirsin istersen de yerleşebilirsin" dediği yerde doğduğunu farkedip hemen akabinde ikinci bir saldırı daha düzenledik. Öncesinde boş olan bu yerde gizli sandıklarını bulmamız ve yağmalamamız ve iki blok ötemizde tekrar tekrar doğup bize saldırmasın üzerine sxario yatağını kırdı çünkü sonsuz bir döngüye girmiştik. Daha sonrasında yağmaladığım itemlerin yarısının benim olduğunu farkettim keza sxario kendisinden çalınanların bir kısmını geri aldı. Ardından üzerimiz dolduğundan arta kalan itemleri yaktık. Bu şahsın kendi emeğiyle elde ettiği itemleri değil herkesten çaldığı ve çoğunluğunun benim olan itemleri yaktık. Ardından önceki beyanatında orayı terkettiğini belirttiği için etrafa zarar verdim.

Bunun akabinde aramızda bir kan davası başladı ancak bilinmelidir ki ben herkesin huzurunu sağlamak adına bu mücadeleyi sürdürdüm. İnsanlar evlerini terkettiği anda bazı eşyalarının azaldığını söylüyorlardı. majester bir public enemy'e dönüşmüştü. majester kendini haydut olmaya adamış bir kişidir. Bilmelidir ki biz savaşmayı bilmediğimizden toprak sürmüyoruz. Yayınladığı videoda algı operasyonu yapılmıştır. Çünkü o yaşanmadan önce tarlamı tahrip etmiş, hayvanlarımı serbest bırakmıştır. Bunun üzerine etrafta jandarma gibi devriye gezerken yerin altında olduğunu farkedip ona doğru ilerledim, maden yaptığını düşünmekteydim. Öldürmek dışında hiçbir şey yapmadım itemlerinin hiçbirini almadım ikinci ölüşünden sonra yeryüzüne çıkacakken bana arkamdan saldırması üzerine tek taraflı dövüş devam etmiştir.

W74K6LeS_2022-09-05_19.35.34.png

Savaşın götürdükleri...

Kanunsuz eylemler sürdürüldükçe diyarın jandarmalık görevini sürdürmeye devam edeceğim.
[+] 2 üye alpdb nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Farmlands gölünden taa "Haliç"e kadar deniz ulaşımı sağlayan Kanal Farmlands projemiz tamamlandı. Kalas destekli sistemiyle toprakların altında olan bu kanal, tamamen sağlam ve güvenlidir. Gayet geniş ve rahat bir otoban görevi gören bu kanal, iki ticari merkez arasında bir köprü oluşturuyor. Ancak Majester ve Sxario denen vergi kesme hastaları bu güzel kanalımızın potansiyelini kısmış durumda.

Pcoyun ve Doraemon'un üslerine yakın bir liman daha kurma görevini Farmlands olarak üstlenmiş olsak da, oraya yapılan çin seddi ve haliç zincirinden dolayı geçiş sağlayamıyoruz. Derhal politik ve diplomatik görüşmelerin yapılmasını ve tarafsızca yürütülen bu projeler zincirinin desteklenmesini talep ediyorum. Farmlands vergi kesmez, Farmlands koşulsuz&ücretsiz yardım ve katkı sağlar.

unknown.png
Haliç
Space-Background.gif
[+] 3 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Daha önce eşi benzeri görülmemiş güzellikte bir kolezyum inşa ediyoruz, yarın akşam eğer yeterince katılımcı olursa ufak çaplı bir turnuva planlıyoruz. Kolezyuma ve turnuvaya dair bilgiler yarın net şekilde aktarılacaktır.
Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-09-2022, 20:31)Yasin Ahmet : Daha önce eşi benzeri görülmemiş güzellikte bir kolezyum inşa ediyoruz, yarın akşam eğer yeterince katılımcı olursa ufak çaplı bir turnuva planlıyoruz. Kolezyuma ve turnuvaya dair bilgiler yarın net şekilde aktarılacaktır.
Eşi benzeri görülmemiş olan bu arenanın fikri bile çalıntıdır, bizzat benim projemdir. Çakma arenalara prim vermeyin, bizim arenamız hazır..
Ara
serbest piyasa hangi arena daha çok kazançlıysa ona gideceğiz
Ara
Majester'in ithamı ile "Çakma Arena" tamamlandı, bu akşam 8'de eğer 4 kişi kadar katılımcı olursa ufak bir turnuva düzenleyeceğim. Katılmayı düşünüyorsanız bulunmayı unutmayın, ilk turnuva olduğu için katılım ücretsiz. 

Giriş Kordinatları: -40, 68, 153

Space-Background.gif
Ara
@alpdb'nin katılımı ile 5 kere tahta balta düellosu yaptık bu gün. 4'ünü de ben kazansam da birinde beni devirmeyi başardı, yine de neticede ben kazandım. İleride daha büyük katılımlar olursa daha geniş turnuvalar düzenleyebiliriz, ancak yine de tek gelen kişilerle düello yapmaya açığım.

2022-09-08_20.06.37.png

Space-Background.gif
Ara
pgxwatv.png

Alpgrad'ı terkedip kuzey kutbuna yerleştim ve son yerleşkemi inşa ettim. Multiye katılımlar çok azaldığı için daha sonraki multilerde olmayacağım. Devam edecekler için sandıklarım açıktır.

Daha sonraki minecraft multileri için bir role play unsuru ve mücadele teması eklenirse bence daha iyi olur. Şuan oyunda build yapmak bile çok zor çünkü elmas kullanamıyoruz ve diğer boyutlara gidemiyoruz. Ayrıca basit ama kullanışlı plugin eklenmeli. Önerdiğim şekilde olursa insanların daha fazla oynamaya devam edeceğini düşünüyorum sevgilerle.
[+] 2 üye alpdb nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
8'de düello yapmak isteyen olursa buradan yazsın, giren olursa arenaya beklerim.
Space-Background.gif
Ara
Oyunun save dosyalarına ulaşabilme gibi bir şansım var mı, multiplayer bitmiş gibi duruyor ve oyunu singleplayer'da oynamaya devam etmek istiyorum.
Space-Background.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.