2022 Yaz Silkroad Online Etkinliği

Merhaba arkadaşlar. Hem eski günleri yadetmek için hem de bir nostalji mmo oynamak için private serverda Silkroad Online oynuyoruz. Eski zamanları özleyenleri bekleriz efendim.
Etkinlik ile ilgili görüntüler ve genel sohbet konu altında paylaşılır.

Private server adresi: https://srotimes.com

Katılanlar / Oyun nicki
@Sezar - Sezar
@Mabella - Mabellam
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinligimiz katilim yetersizligi nedeniyle sona ermistir. Sadece mabella ile ben oynadik sayilir. Birakmadan once bir kervan cekelim dedik ama cektirtmediler. Enteresan bir sekilde arada asiri bir guc farki var, mabella ile ikimiz tek kisiye bile kafa tutamadik, tek vurusta canimizi aldilar. Zaten oyunda da bir yere gelmek icin en az 2-3 bin harcamak gerekiyormus, boyle eski bir oyuna verilecek bir para degil. Sanirim bazi guzel seyler gecmiste kalmali.

cKxwJZz.jpeg

YJfKFLY.jpeg

EnJSTSa.jpeg
Ara
Sosun setli oyuncular vardır, fark olması çok doğal. PVP odaklı serverlarda o itemleri serverın kendisi veriyor, bu server daha kasma/para yatırma odaklı bir server, server içindeki eventleri çok incelemedim belki ciddi ödüllü olanlar vardır fakat çoğunluğu unique kesme eventi şeklindeydi, unique'i kesecek olan char da yine daha önceden para yatırıp güzel set çekmiş char olur.

Blader bir karakter açıp Penon/Karra Taxi ile 45 civarına geldim diye hatırlıyorum fakat 2022'de işin pek de bir eğlencesi yok. Sadece ekip olması yeterli değil, ekipten herkesin oyuna competitive yaklaşması, gerekirse para yatırması, guild savaşlarına gelmesi vs. gerekiyor ki bir nebze eğlenceli olsun. Forumdan kimsenin 2022'de Silkroad private serverına başlayıp private serverda para harcamasına vesile olmak istemem şahsen.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.