2023 İlkbahar Baldur's Gate III Etkinliği
Umarim bugun seans vardir
Ara
Evet bugün saat 20:00'da başlıyoruz.

@Pharmacist
@yafeshan
@SoulForged
Ara
İkinci gün oyun çok farklı yerlere gitmeye başladı.

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett...rbox=false
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yer varsa katılmak isterim.
Ara
(10-03-2023, 08:18)SkyWolf : Yer varsa katılmak isterim.

Ne yazikki parti sadece 4 kişilik
Ara
Lobi kuruldu davet için yazın.

@Pharmacist
@yafeshan
@SoulForged
Ara
ekip.png

Ekipce guclu savastan cıktık guzel ilerliyoruz
[+] 3 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bizim parti daha max lvl bile olmadam heryeri bicip gidiyor. Eskiden beni cok ugrastiran yerleri catir catir geciyoruz. Lvl limitini arttirdiktan sonra oyunu zorlastirmamislar. 

Tek oynarken magic agirlikli parti yapiodum, ama gorunen o ki melee/ranged daha verimli. Umarim magic karakterler sonradan iyi aciliodur.
Ara
Partynin dengeli olmasi daha iyi bizim su an melee tank, ranged rogue, buyucu , druid( ne oldugu belli degil hayvan da oluyo buyucu de ). Bu sekilde ilerleyip kisa zamanda bitiririz sanirim bir iki seansa erken erisim biter.
Ara
Bugün kaldığımız yerden devam edebiliriz.

@Pharmacist
@yafeshan
@SoulForged
Ara
Druidlerle şeytanlarla felan ne yaptınız hiç paylaşmıyorsunuz bizde takip edelim hikaye gibi
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anlatacak fazla bir şey yok karşımıza çıkan herkesi öldürüyoz arada bir ekran görüntüsü alıyorum onları paylaşırım.
Ara
Yarin ailece sehir disina cikiyoruz. aksam kac gibi doneriz bilemiyorum. Yuksek ihtimalle ben gelemiyorum yarinki etkinlige
Ara
(16-03-2023, 22:35)Rzenma : Anlatacak fazla bir şey yok karşımıza çıkan herkesi öldürüyoz arada bir ekran görüntüsü alıyorum onları paylaşırım.
Kill everyone.
Ara
(18-03-2023, 18:39)yafeshan : Yarin ailece sehir disina cikiyoruz. aksam kac gibi doneriz bilemiyorum. Yuksek ihtimalle ben gelemiyorum yarinki etkinlige
İsterseniz pazar gunku etkinligi erteleyelim ptesiye? Ben de diablo 4 un kapali betasina girdim bugun son onu deniyeyim:)
Ara
Bugünkü etkinliği erteliyoruz.

@Pharmacist
@yafeshan
@SoulForged
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.