2023 Kış Dune: Spice Wars Etkinliği
Bu multiyi bitirdik galiba değil mi?
Ara
Hafta sonu veya bugun olursa gelebilirim
Ara
Yarin aksam (cuma) oyun kurmayi dusunuyoruz. Ilgiller icin 20:00 uygun mudur
Ara
Lobi giris kodu N5TEC
Ara
Müsait olanlarla bir oyun çevirelim bu akşam
Ara
katılıyorum
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Katılıyorum
Ara
Bu akşam oyunuyormuyuz.
Ara
Ben müsait değilim @yafeshan organize edebilir, katılımcı var gibi duruyor
Ara
Katılmaya çalışacağım
tumblr_mgjkr0qZ6J1r60ui5o1_500.gifv
Ara
Güzel bir oyun oldu, yafeshan nerdeyse 3 kişiye karşı iyi mücadele etti ama atreidesin op olmasının etkisi yatsınamaz. İkinci bir güncellemeye kadar o factionı yasaklasak mı diye aklımdan geçmedi değil
Ara
Hava birimleri oyuna doğru dürüst yedirilememiş daha. Oyundan sonra baktım ki güncellemeyle sonradan eklenmişler birçok şeyi açıkladı bu. Ya hiçbir işe yaramayıp hızlıca yok oluyorlar ya da dokunulmaz oluyorlar.

yafeshana karşı harekete geçen sezarın birlikleri ( kısa bir süre sonra wipe yediler )

20230128231830_1.jpg

yafeshanın infinite guild favor ile bastığı hava filosu

20230128235057_1.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Skywolf'tan polar bölgesini aldık ordularını kolayca yok ederek

image.png?width=1609&height=905

Daha sonra yafesi ortak düşman belleyip beraber girsek te üstelik meteor füzesi kullanmama rağmen pek etkili olmadı yenemedik

Yafeshan açık ara fark ile kazandı, iyi ve zevkli bir oyundu. House corrigo olarak ilk başlarda zorlansam da latede tall oynamaya müsait yapısı sayesinde bayağı geliştim fakat yeterli olmadı.

Bonus : house corrigo sayesinde çok verimli köyle dizebiliyorsunuz

İmparatora vergisini veren tüm yurtdaşlara selam olsun
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Guzel oyundu. Iki orduya karsi kazanmak cidden beni de sasirtti ama savasin gectigi yerin 2 missile launcher ile davunulam military base bonuslu olmasi ayrica iki dusman ordunun da ayni anda gelmemesi onemli. 

Hava araclarinin cok etkili olduğu gercek ama benim tarafta 4 adet yaya ranged birimi sirf bunun icin tutuyordum. Kucuk hava birimleri yaya ranged askerlere karsi cok zayif. Esas sorun buyuk gemi ve o konuda lider corino gemisi zaten. 

Bu arada kuşlar yuvadan uctu. Bizsiz full lobi kurup oynamaya başladı millet. Milletin alışması güzel. 

Iyi oyunlar
[+] 2 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok ucu ucuna ve acayip çekişmeli bir oyun oldu, 4 oyuncudan 4'de kazanmaya yaklaştı. Tamamen mabellanın müdahalesi ve macchiatonun mabele yönelmesi ile saniye farkıyla yendik.
Keyifli bir oyundu herkes çok güzel oynadı, en kisa zamanda tekrarlayalim.

image.png

image.png
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gunceleme sonrasi yeni bir etkinlik olur mu bugun
Ara
(31-01-2023, 13:57)SoulForged : Gunceleme sonrasi yeni bir etkinlik olur mu bugun

Son günlerde hemen hemen hergün oynuyoruz bence saat 8 gibi buralarda ol, ekip bulunur diye düşünüyorum.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-01-2023, 14:49)Sezar :
(31-01-2023, 13:57)SoulForged : Gunceleme sonrasi yeni bir etkinlik olur mu bugun

Son günlerde hemen hemen hergün oynuyoruz bence saat 8 gibi buralarda ol, ekip bulunur diye düşünüyorum.

8 gibi gelirim guncellememi de yapip. 4 de fazla kisi olmuyo mu hala
Ara
Dune ki etkinlikten

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Guzel oyundu. O kadar isbirliginden sonra arkadan vurulmak cok ilgincti. Demek ki erken guvenmek yanlış bir kararmis. 

Cemal haketmisti, guzel kazandi. 

Corino ilk defa oynadim. Etkili 1 tane birimi var. Gerisini pek hoşuma gitmedi. Ekonomisi cok cok saglam ama buna karsilik cok yavas genislemesi büyük bir sorun. Sadece hegemony kisitli olmasindan degil, ayrica cevre komşular kolaylikla sıkıştırabiliyor.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.