2023 Kış Valheim Etkinliği
capsule_616x353.jpg?t=1670328420

2022-2023 Kış Valheim Etkinliği

2022-2023 Kış mevsiminde Valheim Etkinliğine dair ekran görüntüleri bu konu altında paylaşılır.
Etkinliğe katılmadan önce genel olarak müsait olduğunuz zamanları veya günleri de yazarsanız toplu girmesi daha kolay olur. 

Oyuncu Listesi

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum
Ara
Emek server kuruldu

ST Valheim Server IP: 109.100.214.34:2456 Şifre st2022
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
katılıyorum
Ara
KATILIYORUM
Ara
young-man-thinking-something-38420976.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Katılıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Katılıyorum
€20
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
11 kisi katilmis ama biz max 3 kişi oynuyoruz
Ara
@yafeshan @Ferreke @altnkurt @Darth Tech @Pharmacist ile oynadık

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün @cemal ile beraber plainlere inip bir sürü lux avladık ve onların etinden turta yaptık, etli turta nasıl olur diye sormayın bilmiyorum. Ardından önceki gün topladığımız demirlerle birlikte yeni başlattığımız çiftlikten elde ettiğimiz malzemelerle kendime yeni bir zırh seti yaptık ve evi düzenledik tüm işlerimiz bitince jakuzide biraz dinlendik
20221225174534_1.jpg
silahlar, zırhlar, yiyecekler ve potlar hazır olunca @yafeshan ile yeni bir diyar bulmak için yolculuğa çıktık varır varmaz önümüzde bir cüce kalesi belirdi, biz vardığımızda cüceler bazı böceklerle savaşıyorlardı ve cücelerin neredeyse tamamı savaşta öldü kaleye varıp böceği öldürdük ardından da kalenin içini kontrol ettik, içeride sadece 2 cüce kalmıştı yoldaşlarının kaybı karşısında ağlıyorlardı bizde daha fazla üzülmesinler diye acılarına son verip kaleyi bizim üssümüz yaptık. ardından bir kaç araştırma girişiminde bulunsakta güçlü yaratıklar tarafından engellendik, bölgeyi daha sonra keşfe devam edeceğiz.
Ara
Benim bir suçum yok birkaç kere servera girmeyi denedim nedense cemal ve yafes ile synch olamıyorum. Onun dışında etkinlik güzel gidiyor gibi gözüküyor. Katilanlara iyi eğlenceler.
Ara
?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett...rbox=false

Kesmediğimiz tek boss Mistland bossu kaldı

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katılıyorum
Ara
Ben oyunu yeni indirdim tam olarak bilmiyorum ama katılmak istiyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.