2023 Yaz Baldur's Gate III Etkinliği
(31-08-2023, 08:28)SkyWolf : Etkinliği bitirdik mi arkadaşlar.

Host @Ferreke halvet olduktan sonra oyundan sıkıldım yoruldum diyerek bizi ghostlayıp gitti
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(31-08-2023, 23:45)cemal :

Host @Ferreke halvet olduktan sonra oyundan sıkıldım yoruldum diyerek bizi ghostlayıp gitti

Tamam eyvallah bilgi için kardeş.Bizde en az @Ferreke kadar yorulduk yeri geldi sıkıldık ama sırf beraber oynadığımız arkadaşlara ayıp olmasın diye devam ettik. En azından konuya bir mesaj atsaydı da bilgilendirseydi. Neyse sıkıntı yok. Ama bundan sonra multi oyun oynamayı düşünmüyorum artık. Foruma katılırım mesaj, ekran görüntüsü falan atarım ama multi oyun oynamam artık.
[+] 1 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-09-2023, 08:11)SkyWolf :
(31-08-2023, 23:45)cemal :

Tamam eyvallah bilgi için kardeş.Bizde en az @Ferreke kadar yorulduk yeri geldi sıkıldık ama sırf beraber oynadığımız arkadaşlara ayıp olmasın diye devam ettik. En azından konuya bir mesaj atsaydı da bilgilendirseydi. Neyse sıkıntı yok. Ama bundan sonra multi oyun oynamayı düşünmüyorum artık. Foruma katılırım mesaj, ekran görüntüsü falan atarım ama multi oyun oynamam artık.

Sıkıldım demedim sadece usandım dedim 3 hafta aralıksız iş bg3 uyku düzeni baydı sadece, isteyen olursa devam edebiliriz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.