2024 İlkbahar Diablo IV Günleri
header.jpg?t=1715124311

2024 İlkbahar Diablo IV Günlerine hoş geldiniz.

• Etkinlik içi oynanan oyunlar ile ilgili görseller, videolar, içeriklerin paylaşımı ve sohbeti bu konuda yapılır.

WhaW8Am.gif
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
Ben de katılırım bu sezon Druid olarak basladım.
Ara
Katılıyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Dün akşam @Bambukavak @Aeschyli ve @Menars ile birkaç saat oynadık, 70 level civarında salmıştık. Bugün biraz daha oynayıp 80 olduk, biraz da Nightmare Dungeon yaptık. Buildleri tam oturtup 4 kişi Pit yapmak lazım.
WhaW8Am.gif
Ara
Gelenlerle Tier 4'te nightmare dungeon yapabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum
Ara
Bugün @Bambukavak, @Aeschyli, @Menars ve @Sezar ile birlikte keyifli vakit geçirdik, burada paylaşmak istediğim ufak bir görsel hata ekran görüntüsü vardı ama ben görüntüsünü alamadan hata düzeldi.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gelenlerle oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
S7vaWE7.png
İlk tormented denememde grigoire´ın %1 canı kalırken öldüm. Bayağı üzücü oldu.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.