2024 Kış World of Warcraft Classic Etkinliği

2024 Kış World of Warcraft Günlerine hoş geldiniz.

Oyuncu Listesi
@Sezar
@Ragnvaldr
Ara
Katılıyorum.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyuncu çokluğu ve şu an için 25 level limiti nedeniyle Season of Discovery oynayacağız. Hepimiz aynı ırkı alırsak başlangıç görevlerini de beraber yapabiliriz. Alliance tarafında Dwarf ve Gnome, Horde'da Orc ve Troll aynı bölgede başlıyor. Diğer ırkların hepsi farklı.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum
Ara
SoD Lone Wolf sunucusunda Orc/Troll olarak başladık.

apBafSr.png
[+] 3 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Erada alliance etkinlik olursa herkese goldshireda birer rumsey rum ısmarlamak isterim.
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
SoD seçmemiz iyi oldu hızlı bir wow classic deneyimi için ideal. Rünlerde çok op sanırım shaman overload rünü geldi bana %50 ihtimalle 2. büyüyü cast etmeni sağlıyor. Ayrıca shamda tank olabilmeni sağlayan bir rün var böylece shaman hem hasar hemde tank classı oldu oynaması eğlenceli olacak.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel
Görsel
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
World_Of_Warcraft_-_Classic_Era_Screensh...height=671
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Classic’te yalnız undead oynarken zerre sarmıyordu, nedense beraber sod oynayınca acayip sardı. Loolaeımı çalan Ragünü esefle kınıyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.