22. Dönem Aedile Alımları
#1

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XXII
Bu konu 2020 Kış dönemi Ekip Üyesi (Aedile) Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuduğunuza emin olun.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli daha genel yönetimsel çalışmalar, etkinlikler, yayınlar, incelemeler ve projeler gibi Strategyturk'ün çeşitli aktivitelerinde rol üstlenebilir.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
2020 Kış Alımları
Bu alımlardan beklentimiz Paradox, Total War, Firaxis ve Microsoft ekiplerinde taze kan elde edip, Blizzard ekibine güçlü bir takviye yapmak. Strategyturk Forumlarında eski/yeni demeden strateji türünün değerli oyunları için içerikler üretmek, etkinlikler düzenlemek ve güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürmek istiyorsak farklı bireylerin farklı artılar kattığı işleyen bir yönetim organizasyonuna ihtiyacımız var.

Forumdaki aktivitelerin yanı sıra Imperator: Rome Türkçe Yama çalışması gibi strateji topluluğuna fayda sağlayacak çalışmalarda gerek çeviri, gerek modlama, gerek kalite kontrol yönü üzerinden rol alabilecek kaliteli isimleri bünyemizde toplamayı hedefliyoruz. Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız. Bu alımlar öncesinde yönetim ekiplerimiz bir hayli kalabalık, bu da çok geniş kapsamlı bir alım yapamayacağımız anlamına geliyor. Buna rağmen 4 kişinin altında olan ekiplere kilit eklemeler yapmayı umuyoruz.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png
Başvuru Şekli
Yönetici ekiplerine katılarak bize yardımcı olmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bu konunun altından hangi ekibe başvurduğunuzu belirtmek. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. unsurlar göz önünde bulundurulur.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook[Twitter[Instagram[Youtube[Twitch] [Steam]

#2
Imperator: Rome Türkçe Yama çalışmasına katılmak isterim.
Foruma Türkçe yama çalışmalarına destek vermek için kayıt olmuştum, nasip olmamıştı. Ama forumdan fazlasıyla memnun kaldım. İhtiyaç halinde Total War veya Paradox ekiplerine de katılabilirim.
elefsar.jpg
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#3
Özellikle Crusader Kings 2 ve Crusader Kings 3 için başvurmak istiyorum
“Lead me, follow me, or get out of my way.” — George S. Patton
[+] 1 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#4
Paradox Ekibine başvurmak isterim.
[+] 2 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#5
Paradox oyunları içinde Eu4 ve Stellaris, Age of Empires DE için bir şeyler yapmak istiyorum. Hangisi için uygun pozisyon varsa talibim. Katkı sunmak istediğim nokta mp içeriklerini klasik mplerden farklı amaç ve oyun gidişatını harita boyama yerine farklı içeriklerle sunmak.
Ara
#6
paradox kısmında eu4 ve hoi4'e yardımcı olmak isterim.
Ara
#7
Güncel.
#8
Total War Ekibine başvurmak isterim.
Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir. [sun tzu]


https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g
[+] 2 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#9
Europa universalis IV alanına başvurmak istiyorum
[+] 4 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#10
Alımlarda son 1 hafta.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
#11
Paradox Forumları için başvuruyorum.
Ara
#12
Alımlar sona erdi.
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.