Animasyon: Arcadia Hikayeleri: Trol Avcıları (2016)
Tales_of_Arcadia_logo.png

Trollhunters_poster.jpg

Sıradan bir genç, gizemli bir tılsım bulur ve bu beklenmedik görevi üstlenerek iki dünyayı kurtarmak için harekete geçer. Guillermo del Toro'dan yepyeni bir hikaye.

Arcadia hikayeleri Guillermo Del Toro'nun yaptığı 3 farklı Animasyon hikayesidir. Netflixe özel Dreamworks tarafından yapılmıştır.  Arcadia Hikayeleri  esrarengiz gizemlerle dolu olan  Arcadia'da geçiyor. İlk film olan Trol Avcıları  23 Aralık 2016 da çıkmış ve 3 sezon sürmüştür. İlk filmin konusu sıradan bir insan olan Jim Trollere ait olan Tılsımı bularak Arcadia'da kötü trollerle olan mücadeleye ve bu yolda eğitim almaya başlar ve sezonlar ilerledikçe daha ilginç ve heyecanlı olaylara sahne oluyor(trol avcısı olmasını sağlayan tılsımı)  İlk filmdeki bazı olaylar direk ikinci filmle bağlantısı var. Hatta olay örgüsü bile dediğim gibi belli başlı noktalarda ilk filmle bağlantılı. Bu 3 film serisini size öneriyorum
Ara

nihayet serinin 4. kısmıda yayınlaancak yayaşın acayip mutluyum uhu havalara uçuyorum
Ara
Filmi izledim. Film 21.07.2021 tarihinde çıktı.Diğer seriler gibi 3-4 sezonluk birşey beklerlekn film olması beni mutlu eti.Bu film tüm seriyi noktalayan güzel bir film olmuş beğenmediğim tek şeyse sonu oldu. Fazla zorlama gibi olmuş.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.