Film: The Flash (2023)
auayb1397eha1.jpg

Flashpoint çizgi romanından esinlenerek hazırlanan bir film.

Direktör: Andy Muschietti 

Oyuncu Kadrosu:

Ezra Miller (Flash)
Michael Keaton (Burton'un Batman'i)
Ben Affleck (Dceu Batman'i)
Sasha Calle (Supergirl)
Michael Shannon (Zod)

Çıkış Tarihi: 14 Haziran 2023

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
4 Kasım 2022'den 23 Haziran 2023 tarihine ertelendi

ymj2ca1vhhm81.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
DCEU evrenindemi geçiyor?
Ara
(10-03-2022, 16:16)Takeda Akane : DCEU evrenindemi geçiyor?
Evet, Soft Reboot gibi bir şey yapacak DCEU'ya.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Fragman Düştü. Bu arada film Dceu'yu DCU'ya soft-reboot edecek ayrıca Man Of Steel'den esintiler var.

Superbowl reklamı

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
ikinci trailer

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bu sene çıktığına emin miyiz? 2025'e ertelemesinler sonra
Ara
(04-05-2023, 17:13)Onur34 : Bu sene çıktığına emin miyiz? 2025'e ertelemesinler sonra
zack-snyders-justice-league-photo-ezra-m...47x410.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Başroldeki adam o kadar itici geliyor ki bana, nasıl cikarsa ciksin sevebilecegimi sanmiyorum. 

Yeni bir dc fail olmazsa sasirtici olur
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-05-2023, 13:48)yafeshan : Başroldeki adam o kadar itici geliyor ki bana, nasıl cikarsa ciksin sevebilecegimi sanmiyorum. 

Yeni bir dc fail olmazsa sasirtici olur

itici gelmesi normal. Ezra Miller berbat biri çünkü.
Ara
DC filmlerinin  arka planında dönen drama'nın ucu bucağı yok harbiden. Dramayı takip etmesi çoğu filmlerinden daha keyifli.

Bu direktör CGI'dan anlamıyor onuda görmüş olduk. Normalde bir sahnede atıyorum 2 başkarakter 20 figüran koydunuz koordine edeceksiniz bu 1 gününüzü alabilir çekmesi oynaması. Ama bu filmde 2 başkarakter ve 20 cgi puppet koymuş adam. Sonra istediğim gibi değiştiririm yaa demiş. Tüm yükü kendi omuzlarından atmış cgi yapan sanatçıların üstüne atmış. Bu yüzdende cgi'ın güzel olma ihtimali kalmamış kalabalık sahnelerde.

Filmin yıllar içerisinde değişen hikayesi ve sonu

Filmin ayrıntılı eleştirisi

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çıkmış mı film. Ben Cemal 10. fragmanı yorumluyor diye açtım spoilerı baktım filmi incelemiş.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-06-2023, 16:14)Onur34 : Çıkmış mı film. Ben Cemal 10. fragmanı yorumluyor diye açtım spoilerı baktım filmi incelemiş.

Sessiz sedasız birkaç gün erkene çekmişler çıkışı görünce şaşırdım .d
Fragman niye yorumlayım :D
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Dijitale düşünce bi tekrar göz atayım dedim ve tekrar uzunca yazmaya gerek yok. İzlediğim en kötü yazılmış filmlerden biri olabilir. Hiçbir yerinde mantık yok neredeyse karakterler üzerinden kendini kurtarmaya çalışıyor onda da bi yerden sonra sıçıyor. Plothole dolu dandik. Üstüne üstlük oyuncusu da sevilmiyor WB niye bu filmi çıkardı hala anlayabilmiş değilim. Biri boyunlarına bıçak felan mı tuttu acaba
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
filmi izledim hiç beğenmedim
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.