Animasyon: Final Space (2018)
eyey.jpg

Final Space TBS için Olan Rogers tarafından oluşturulan bilim-kurgu komedi-drama animasyon serisi.
Seri Gary isminde bir astronotun ve gezegen havaya uçurabilen ortağı Mooncake'in başından geçen maceraları konu alır.

Final Space'e dair iletiler ve paylaşımlar bu konu altında yer alır.
Conaco prodüksiyonunu üstlendiği için Conan'ın referansıyla farkettiğim animasyondur. Daha ilk sezon olduğundan oturmamışlık yaşıyor. Ömrünün uzun olması dileğiyle.
v5jjo8.gif
Ara
Az evvel sezon finalini izledim. Farklı bir tat bıraktı, pek keyif aldım izlerken.

Ara
İkinci sezon çıkışını yapmış, hayırlısı.

v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-06-2019, 02:06)Snyk : İkinci sezon çıkışını yapmış, hayırlısı.

İşte bekledigim haber. Tadı damağımda kalmış animasyonlardan biri. İzlerken çok güldüm çok ağladım. Umarım ikinci sezonda kaliteyi arttırarak geri dönmüşlerdir.
76561198034761601.png
Ara
İkinci sezonu netfilxe yeni geldi. İzledim. İlk sezonu da çerezlikti. Ama sanki bu sezon biraz daha iyi bir çerez olmuş.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.