Anime: 5-toubun no Hanayome (2019)
97947.jpg
Etiket:Harem,Romantik,Okul,Komedi,Shounen
Konu:Fuutarou Uesugi inek bir lise öğrencisidir.Soğuk ve diğerlerini önemsemez kişiliği ile akranları tarafından pek sevilmeyen birisi.Aynı zamanda ailesinin borçları yüzünden zor durumda.Bir gün kafeteryada transfer öğrenci ile her zamanki yemek yediği yere oturduğu için tartışır.Sonraları bu öğrencinin son zamanlarda para 
kazanmak için özel ders vereceği kişi ortaya çıkar.
Kişisel düşüncem:Normalde harem sevmeyen birisiyim.Ama bu anime çerezlik olarak çok hoşuma gitti.Çizimleri oldukça güzel.Biraz da gizem var işin içinde sıkılmadan bitirebilirsiniz.Manga olarak bitmiş.Anime 2.sezonu 2021 kış diye gözüküyor Myanimelistte. 
Ara
Anime sezon boyu temposunu koruyup olayları gereksiz karıştırmadı.

WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam geliyormuş son bölüm, sezonun geriye kalanını izledim. Son bölümü de izleyince yorumumu paylaşacağım.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-03-2021, 16:37)PCOyun : Bu akşam geliyormuş son bölüm, sezonun geriye kalanını izledim. Son bölümü de izleyince yorumumu paylaşacağım.

Yanlış bilmiyorsam bu akşam değil de yarın gelecek yeni bölüm.
Ara
Takip ettiğim yer bugün 17:30 GMT diyor, TSİ 20:30'a tekabül ediyor o da.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Altyazı vs derken izledim bölümü.

WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.