Anime: Legend of the Galactic Heroes (1988)
Reddit'ten komiklikler.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
IbnE9P2.gif
Ara
Subreddit her seferinde güldürmeyi başarıyor.

IbnE9P2.gif
Ara
IbnE9P2.gif
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bu animeyi izlemeyi düşünüyorum ama 88 yapımı olanı mı yoksa Die neue These'yi mi izlemeliyim?
Ara
(20-03-2022, 22:34)isocuk : Bu animeyi izlemeyi düşünüyorum ama 88 yapımı olanı mı yoksa Die neue These'yi mi izlemeliyim?

Milenyum öncesi animelere olan tutkumdan olabilir ama asıl seriyi öneriyorum. Yeni tezi çıktığı gibi izlemiş  ve birinci sezonunu bitirmiştim. Yani savaş sahneleri daha patlamalı çatlamalı vs ama asıl seri bence çok daha güzel. Yeni tez birinci sezondan sonra hikayeyi değiştirmiş olabilir ama emin değilim.
Ara
Die Neue These'yi izlemedim ama ilk birkaç bölüm animasyonun eskimişliğini görmezden gelebilirsen (ilk bölümü açtığımda "ben ne izliyorum?" demiştim ama zamanla iyileşiyor) orijinal seriyi izlemeni kesinlikle tavsiye ederim. İnternette gördüğüm kadarıyla orijinal serinin romanlarda eksik olan yerleri kapatıp daha iyi bir hikâye anlattığı, Die Neue These'nin ise romanlara daha yakın olduğu söyleniyordu.
IbnE9P2.gif
Ara
IbnE9P2.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.