Anime: Banana Fish (2018)
93472l.jpg

Aksiyon,Dram,Shoujo,Macera

Doğa Ash Lynx'i güzel yaptı; onu besledi ve onu soğukkanlı acımasız bir katil yaptı. Varis kabul edilmiş birisi olarak yetiştirilen bir kaçak ve en asi yaşta, on yedisindeki "Baba"nın seks oyuncağı, Dino Golzine, Ash, onu yetiştiren iblis tarafından tutulan krallığı terk eder. Fakat Ash'in ağabeyinin Irak'ta çılgına dönmesine neden olan iğrenç sır, aniden Papa'nın insafsız hırslı ellerine düştü - ve bu, bir Japon bir fotoğrafçı olan Eiji Okamura'nın Ash Lynx ile tanışması için yanlış bir zamandı.

Kısaca Kendi Yorumum;

Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir anime bence Seinen ve Shounen'de giriyor Shoujo ile pek alakasını göremedim.Şundan eminim ki uzun zamandır böyle güzel bir anime gelmedi ben çok sevdim tavsiyem izleyin, fakat fazla etkilenen biri iseniz hiç başlamayın çünkü belirli bir süre sonra karakterlerle bağ kuruyorsunuz ve bunun sonucu bir boşluk olabilir izleyin demek istediğimi anlayacaksınız.

tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 2 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Yaklaşık 1 yıl önce izlemiştim. Çok iyi bir dönem işi olacakken nedense yönetmen hikayeyi günümüze uyarlamak istemiş, bunu da inanılmaz alakasız yerlere akıllı telefonlar sokup bazı arabaların modelini güncelleyerek yapmış. Onun dışında Anime ile çok sorunum yok. Gerçekten güzel bir macera animesi. Sonlara doğru "Aaa kaçıncı kez birini kaçırıyorlar." Gibi küçük şikayetlerim olsa da uzamadan bitiyor.
Ara
(29-12-2018, 21:26)Faramir :
Doğa Ash Lynx'i güzel yaptı; onu besledi ve onu soğukkanlı acımasız bir katil yaptı. Varis kabul edilmiş birisi olarak yetiştirilen bir kaçak ve en asi yaşta, on yedisindeki "Baba"nın seks oyuncağı, Dino Golzine, Ash, onu yetiştiren iblis tarafından tutulan krallığı terk eder. Fakat Ash'in ağabeyinin Irak'ta çılgına dönmesine neden olan iğrenç sır, aniden Papa'nın insafsız hırslı ellerine düştü - ve bu, bir Japon bir fotoğrafçı olan Eiji Okamura'nın Ash Lynx ile tanışması için yanlış bir zamandı.
Yalnış anlamayın ama bunu Google Çeviri'den mi çevirdiniz .s Yoksa benim anlamamda mı sıkıntı var?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
(22-12-2020, 10:15)Defterdar :
Yalnış anlamayın ama bunu Google Çeviri'den mi çevirdiniz .s Yoksa benim anlamamda mı sıkıntı var?

Türkanime sitesinin müthiş anime açıklamalarından alınmış galiba,o yüzden böyle.Animeye gelirsek yaoi zannediyordum ben bu animeyi.Büyük ihtimal yaoicilerin her şeyi shiplemesi yüzünden bu animeye karşı bir antipati oluşmuştu bende.Seinen bir animeymiş one piece güncele geldikten sonra izleyeceğim.
Ara
(22-12-2020, 10:15)Defterdar :

Açıklama bana ait değil arkadaşın dediği gibi Türkanime sitesinden aldım.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.