Anime: Beastars (2019)
İnsan biçimindeki etçil ve otçul hayvanların birlikte yaşadığı bir dünyada, Cherryton Akademisi'nin gençleri için okul hayatı umut, romantizm, kuşku ve tedirginliklerle dolu.

5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bojack horseman'i anımsattı dışarıdan bakınca.
Ara
Youtube'dan stop metion açılışını izledikten sonra malum mercilerden ilk bölümünü izlemiştim. Çerezlik bir animeymiş gibi duruyor. Tabi tamamını izlemek için 2020'de netfilx'e çıkmasını bekliyorum.
Ara
Tamamını izledim. Sezon biterken umarım devam etmez diyordum ve kapanıştan sonra küfür edercesine ne olduğu belli olmayan bir sahne gösterip "2. sezonda görüşürüz minnoşlar ;)" tadında iğrenç bir şekilde bitirdiler. Keşke tek sezonluk güzel bir iş olarak kalsaydı. Ama ikinci sezonu da izlemeyi planlıyorum.
Ara
2. sezon'un ilk bölümü dün çıkmış. Op'un japonca olmasını sevmedim. İlk sezonun açılış şarkısı serinin ruhuna daha uygundu. Bölümü bitirince yorumumu yazarım.
Ara
1. sezon spoiler içerir
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.