Anime: Chainsaw Man (2022)
MV5BZjY5MDFhZTgtOGVhMi00NTUzLTk5NjktNmRl...X1000_.jpg

Ölmeye diye bırakılan bir gencin yarı-şeytan yarı insan haline gelip şeytanları avlayan organizasyona katıldığı bir yapımdır. Manga'nın stüdyo MAPPA tarafından anime uyarlamasıdır

Çıkış tarihi: 11 Ekim

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çıtır çerez izlenebilir diyeceğim ama onun için de fazla gore olan çok düz bir yapım gibi geldi. Müzikleri ve animasyonu güzel ama olaylar vs. çok basit, ana karakterin ergen olması da yardımcı olmuyor.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün başladım şimdi 5. bölümdeyim. SAO'ı çok afedersiniz ama "bakir adam gözünden cinsel algı" ile suçlayan ben Chainsaw Man'i hayret ile izliyorum. Garip cinsel temalar dışında dizi SAO'ın aksine izlemesi zevkli olduğundan en azından şimdilik yarıda bırakacağımı sanmıyorum.
Ara
Güncele ulaştım. Her hafta 1 bölümde bu garip cinselliğe katlanabileceğimi sanıyorum.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dokuzuncu bölüm ending

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
2. Sezon film olarak mı gelecek yoksa bu tüm hikayeyi anlatan bağımsız bir yapım mı?
Ara
Bu arc film olarak gelecek. Çünkü karakterlere haftalarca alışma süreci olacağından bölmek istememişler, film halinde yapmışlar. Bundan sonra ikinci sezon gelecek.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.