Anime: Dorohedoro (2020)
AAAABesmsf_Zi8xgMe8roid7SXy_GCO6im5-y1bC...kH-aHR.png

Caiman lanetlenip kafası timsah kafasına dönüştükten sonra bunun sorumlusu olan büyücüyü aramaya koyulur. Ama hafızasını kaybettiği için işi hiç de kolay olmayacaktır. 

Q Hayashida'nın mangasından uyarlanan bu seri, renkli karakter tasarımları, komedisi, gore aksiyonu ve zengin dünyası ile izlemeye değer. 
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk başta karakter tasarımlarını görüp pek yanaşmamıştım. Tavsiye üzerine başladım dün. Ve tek günde de bitirdim. Zaten 12 bölüm çok bir sorun olmadı. Ama komedisi ve gore aksiyonu beklediğimden de iyidi. Bazı sahnelerde çok güldüm. Her iki bölümde bir endingi en baştan değiştirmeleri de harikaydı.

Favorimi de atıyorum. 
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçenlerde 6 kısa hikayeden oluşan ekstra bir bölüm yayınlanmış. Dün izledim. Korona yüzünden hala 2. sezon muallak olsa da içime su serpmeye yetti diyebilirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.