Anime: Fullmetal Alchemist (2003)
91277l.jpg

'İnsan bir şeyleri feda etmeden hiçbir şey elde edemez. Bir şeyi değiştirmek istiyorsan ona eş değerde bir şey sunmalısın. Bu simyanın eşdeğer değiş-tokuş prensibidir.'

Elric kardeşler Edward ve Alphonse ölen annelerini diriltmek için simyaya başvururlar. Deney başarısız olur ve Edward uzuvlarını, Alphonse ise vücudunu kaybeder. Edward son çare olarak Alphonse'in ruhunu bir zırha bağlar. Bundan sonra iki kardeş simyayı daha iyi öğrenip Alphonse'un vücudunu geri kazanmak için bir yolculuğa çıkarlar. 

Dipnot: Çok karmaşık hikayesinin altında yatan kurguyu fark ettiğiniz de çok acayip oluyorsunuz. Bu anime de göreceğiniz bir çok sahneyi - çok animelerden anlamam ama - sanırım başka bir anime/film göremeyeceksiniz. Mutlaka izleyin.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anime dünyasının kült yapımlarındandır.
Animesinin Brotherhood versiyonu gelmiş geçmiş en iyi animelerdendir.
Ara
2. paragrafta ele alınan konusu biraz ilginç geldi.
G0kMNN.png
Ara
gerçekten güzel ve felsefi bir anime tavsiye edilir
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
Ara

Filmi geliyor.
Çok itici görünüyor film.
Ara
Anime falan izlemem ama 34 saniyeden itici olduğunu nasıl çıkardın çok merak ediyorum. Ki videonun yarısı da film sahnesi içermiyor.
G0kMNN.png
Ara
Çoğu animenin filmi öyle.
......................
Ara
Bir şans verilebilir.
Ara
Görsel

Filmden.
Çizgi film izlemeni yakıştıramadım Justi.
Ara
Bircok anime listesinde ittifakla 1.siradadir Brotherhood serisi. Izleyin ,izlettirin pisman olmazsiniz. Hayatimda izledigim en iyi anime.,
Ara
Bugün itibari ile bitirdim.

Ara
brotherhood bitirmiştim de bunu 10 bölüm izledikten sonra bırakmıştım ilerleyiş açısından çok büyük farklılıklar var mı izlemeye değer mi?
t8nubAh.gif
Ara
(21-10-2022, 19:11)Val Thorne : brotherhood bitirmiştim de bunu 10 bölüm izledikten sonra bırakmıştım ilerleyiş açısından çok büyük farklılıklar var mı izlemeye değer mi?

FMA bir yere kadar daha ayrıntılı işliyor ama daha sonra mangayı geçtiği için kendi orijinal hikayelerini yaratıyorlar. Sonuçta bu dizi 2004'te bitiyor, manga 2010'da. O yüzden çok büyük farklılıklar var, FMAB'den daha iyi değil ama yine de izlenebilir.
Ara
(21-10-2022, 20:01)Ragnvaldr :
(21-10-2022, 19:11)Val Thorne : brotherhood bitirmiştim de bunu 10 bölüm izledikten sonra bırakmıştım ilerleyiş açısından çok büyük farklılıklar var mı izlemeye değer mi?

FMA bir yere kadar daha ayrıntılı işliyor ama daha sonra mangayı geçtiği için kendi orijinal hikayelerini yaratıyorlar. Sonuçta bu dizi 2004'te bitiyor, manga 2010'da. O yüzden çok büyük farklılıklar var, FMAB'den daha iyi değil ama yine de izlenebilir.
Brotherhood'u merak ettim şimdi demek hikaye farklı bir yere geliyor.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.