Anime: Kimetsu no Yaiba (2019)
kimetsu-no-yaiba.jpg
Myanimelist

Aksiyon, Shounen, Doğaüstü, İblisler

Babasının ölümünden sonra ailesine bakma görevini Tanjirou Kamado üstlenir. Dağ başındaki evlerinde geçim sıkıntısı çekmelerine rağmen Kamado ailesi mutlu ve huzurlu bir hayat sürmekteydi. Yakındaki bir şehirde odun kömürü satarak para kazanmak için yola çıkan Tanjirou sonraki gün eve döndüğünde ailesini iblisler tarafından katledilmiş bir şekilde bulur. Hayatta kalan tek kardeşi Nezuko ise bir iblise dönüşmüştü.

Ailesinin intikamını alacağına yemin eden Tanjirou gizemli grup İblis Avcısı Birlikleri'ne katılarak amacını gerçekleştirmek için yola çıkar.

hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
19.bolumu ile beni benden alan animedir. En son Naruto`nun Pain ile kapistigi sahnede bu kadar keyif almistim. Yilin en iyi animesi bence.
Ara
Ara
Seriyi demin bitirdim gayet güzeldi. Fakat yarıda kaldı neyse ki film olarak devam edeceklermiş yine de olayları bir film ile biterebileceklerini sanmıyorum. İllaki devamının gelmesi gerek 2019'un en iyi serilerinden biriydi bazı bölümler ne kadar boş olsa da yine de anime kendini izlettirmeyi başardı.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
(17-09-2019, 22:40)Ayro :

0.56'daki şahıs Micheal Jackson'a ne kadar da çok benziyor. Aklıma Black Dynamite'deki hali geldi. Tabi Micheal Jackson bir yana oldukça dikkat çekici bir anime gibi duruyor. Listeme ekledim.
Ara
Ara
Ara
Film virüs salgını sebebiyle süresiz ertelendi :(
hby6qc.gif
Ara
https://v.pinimg.com/videos/mc/720p/d4/4...7b1ade.mp4
Ara
Seriye iki gün önce başladım. Shonen pek sevmesem de seriyi sevdim. Umarım Micheal Jackson çocuk tacizi davalarında yaptığı gibi ailelere 4 milyon dolar vererek kurtulamaz bu sefer. 
Ara

Ufotable'ın filmlerini sinemada izleyemdikten sonra yaşamanın bir anlamı kalıyor mu ki :/
hby6qc.gif
Ara
Bugün ilk iki bölümünü izledim. Daha etkileyen bir şey olmadı ama devam ederim gibi gözüküyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Az önce Mugen Train filimini bitirdim. Nasıl anlatacağım konusunda en ufak bir fikrim yok. Kesinlikle ilk sezondan sonra(izlemediyseniz ilk sezonu da) gidip izleyin. Şu ana kadar izletdiğim "en iyi" anime filmi.
hby6qc.gif
Ara
Bunu 1,5 yıldır arıyordum
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
10 Ekim'de ikinci sezon Mugen Train öncesinde Rengoku'yu takip eden animeye özel(mangada olmayan) bir bölümle başlayacak ve ardından gelen 6 bölüm Mugen Train filmini içerecek. Filmi izlediyseniz izlemeniz gerekmeyecek ama filmde oynamalar yapıldığndan %100 aynı olmayacak.

5 Aralık'ta gelen 8. Bölüm ile birlikte "gerçek" ikinci sezon başlayacak ve bu bölüm 1 saat olacak.

hby6qc.gif
Ara
2 sezonu ve filmi geçen ay bitirdim. İzlediğim anime sayısı çok yok. AOT, MHA ve bunu izledim tam olarak. Cidden beğendim aksiyon sahneleri beni benden aldı. Konusu klasik bir insanlar iblisler hikayesi gibi duruyor. Mangasını okumayı düşünüyordum ama renkli yokmuş sanırım varsa da ben bulamadım. 3. sezon çıksın diye sabırsızlanıyorum ama 3 yıldan önce çıkartmazlar gibi.
[+] 1 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Animesine 10/7.3 mangasına ise 10/7.7 verebilirim açıkçası manga kısmında sonlara doğru bütün konular iç içe geçip bir anda bitirmek istiyorlarmış gibi bir hal vardı
Ara
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.