Anime: Erased (2016)
09e46a3c3f53cb75e87af53393de7436.jpe

Annesini öldürülmüş hâlde bulan Satoru, zaman yolculuğu yeteneği sayesinde annesinin ve üç sınıf arkadaşının öldürülmesini önleyebilmek için 18 yıl geriye gider.

IMBD puanı: 8.4
Ara
En sevdiğim anime olabilir. İzlemeyenlere epey öneririm.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sürükleyici evet bizim öğretmende fenaydı.
Ara
Çok farklı bir tarzı var özellikle @cemal e öneriyorum
Ara
(05-06-2024, 17:28)Macchiato : Çok farklı bir tarzı var özellikle @cemal e öneriyorum

İzledim zaten de
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Benzer anime bilenleriniz varsa önerilerinize açığım.
Ara
(05-06-2024, 17:49)Henri : Benzer anime bilenleriniz varsa önerilerinize açığım.
Seri katillimi arıyorsun?
Ara
(05-06-2024, 21:50)Takeda Akane :
(05-06-2024, 17:49)Henri : Benzer anime bilenleriniz varsa önerilerinize açığım.

Yok. Seri katilden ziyade böyle bir nevi duygusal bir şeyler anlatan, hayatın içinden şeyler de barındıran ve takip etmesi ilginç olan, insana izleme isteği veren şeyler. Hayattan bir şeyler barındıran, insani içerikler arıyorum.
Ara
(06-06-2024, 17:08)Henri :
(05-06-2024, 21:50)Takeda Akane :

Yok. Seri katilden ziyade böyle bir nevi duygusal bir şeyler anlatan, hayatın içinden şeyler de barındıran ve takip etmesi ilginç olan, insana izleme isteği veren şeyler. Hayattan bir şeyler barındıran, insani içerikler arıyorum.
Geleceği görmek geçmişe gitmek ben hala oraları çözemedim örneğin Ajin'de neden insanların öyle olduğu belli My hero'da da süpergüçlü insanların olmasının nedeni belli ama bu arkadaşın bu yeteneği ben çözemedim. Anlatmadılar.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.