Anime: Tokyo Ghoul (2014)
tokyo_ghoul_banner_by_blackjade889-d8qinpn.jpg

Tokyo Ghoul 2014'te çıkmış anime serisi.
Animenin ilk sezonu 12 bölüm, Tokyo Ghoul √A ismindeki ikinci sezon da ek olarak 12 bölüm.
Tokyo Ghoul ile ilgili paylaşım ve sohbet bu konu altından yapılır.

Aklıma gelen ilk şey :D
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tokyo Ghoul'a önümüzdeki yıl yeni sezon geliyor sanırım: https://myanimelist.net/anime/36511/Toky...er=3921509
Eline sağlık :D
Ara
3.sezonun hepsini seyrettim. Ozet olarak ilk sezonu asiri yavas ilerlese de guzel.Diger sezonlari begenmedim.

Ara
Mangasının okunmasını tavsiye ederim.Güzel bir animeydi fakat 2. ve 3. sezon istenileni pek vermedi.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Yeni sezonu basladi ve oldukca guzel ilerliyor simdilik.
Ara
Kaç bölüm var? Haftalık mı çıkıyor?
Şuan 3 bölüm var.Bu sezon toplam 12 bölüm olacak.Haftalık geliyor bir aksilik olmazsa.
[+] 1 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sadece ilk sezonunu izlemiştim. Yapılan yorumlardan ziyade son bölümde sonraki sezon hakkında gördüğüm bir ip ucu animeden soğmama neden olmuştu. Onun dışında ilk sezonu hiç de fena değildi.
Ara
Yeni başladım. İnsanı acıktıran bir anime. :smile:

Tsukiyama Leon'dan Norman Stansfield'e gönderme yapmış.

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.