Etkinlik: Strategyturk Anime Gecesi - Yaz 2024 #1: Haruhi
Görsel
Strategyturk Anime Gecesine hoş geldiniz.

Etkinlik Düzeni
  • Etkinlik Günü: Çarşamba
  • Etkinlik Saati: 20:30

Etkinlik İşleyişi
Strategyturk Anime Gecesi'nde bu dönem The Melancholy of Haruhi Suzumiya izleyeceğiz. Her etkinlik günü en az 5 bölüm izlenmesi bekleniyor. Etlinlikle alakalı sorularınızı konunun altında paylaşabilirsiniz.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Dün ilk beş bölümü izledik. Açılış bölümlerindeki kanunlara aykırı yaşanan birkaç şeyin dışında oldukça iç açıcı bölümlerdi, genel olarak animenin temasını ve hedefini aktarmakta da başarılı olduğunu düşünüyorum. Benim ikinci izleyişim olduğundan ilk bölümlerde yapılan ileriye gönderme miktarını fark etmek de son derece ilginç bir deneyim katıyor. İlk izleyişte kör yaklaştığınız için bundan 10 bölüm önce buna atıf yapılmıştı ama tam ne olduğu belli değildi gibi düşüncelere genelde kapılmıyorsunuz.
WhaW8Am.gif
Ara
Geçtiğimiz hafta 10. bölüme kadar izledik. Genel akış ve olaylar hakkında oldukça bilgilendirici bölümlerin yanı sıra ilginç konulara da değinildi. Ayrıca izlediğimiz bölümlerden birinin animede bu kadar erken olduğunu hatırlamıyordum, sanki son bölümlerden birinde öğreniyorduk gibi aklımda kalmış lakin durum öyle değilmiş.
WhaW8Am.gif
Ara
Anime şimdiye kadar iyi gidiyordu, bugün aynı bölümü 4 defa izlediğimiz için animeye olan görüşüm düştü.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.