Anime: Shoujo Kakumei Utena (1997)
5723l.png
MyAnimeList Sayfası
Komedi, Dram, Psikolojik, Fantezi, Gizem

Ailesini kaybettikten sonra yakışıklı bir prens tarafından teselli edilen Utena, Prens'in kendisine verdiği yüzüğe bakarak prens gibi olup insanlara yardım etmeye karar vermiştir. Ama iyi kalpli Utena bu olaydan yıllar sonra Gül Gelini ve Dünya'nın Sonu gibi anlamadığı gariplikler karşısında prensini aramaya devam edebilecek midir?

[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Animenin 18. bölümüne geldim. Yanlış bilmiyorsam 2. sezondayım daha. Ve söylemem lazım ki sembolizm ve çarpık ilişkilerle dolu eğlenceli bir gençlik animesinden sembolizm ve daha da çarpık ilişkiler ile dolu bir dram animesine yavaş yavaş evrildiğini görüyorum. Tabi hala -çok içini sıktık izleyicinin biraz komik bölüm koyalım- anlayışı var ama o da ne kadar sürecek göreceğiz.
Ara
5r3qmukgha7z.jpg
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Harika bölüm sonu şarkısının uzun halini de atmasam olmaz. Son 10 bölüm kaldı bakalım nasıl bitecek. 
Ara
Anime serisi ve filmini dün bitirdim. Denildiği gibi ilk 20 bölüm biraz çocuksu iken 20. bölümden sonra anime rayına oturuyor. Bunun dışında film, yönetmenin seride yapmak isteyip yapamadığı bir versiyonmuş gibi geldi bana. Sadece filmi izleyebilirsiniz ama zaten anlaşılmaz olan filmi anlamak için özellikle animeyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Son olarak seri ile karşılaşmama vesile olan videoyu da atıp kaçıyorum. 

Ara
z4136mip75e61.png
Reddit'ten komiklikler.
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.